+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest

USG – najważniejsze badanie

USG to niesamowite badanie. Nie tylko daje mi wielką radość z możliwości oglądania mojego nienarodzonego dziecka, ale zapewnia mi także ogromny spokój o jego rozwój. Wiem, że dziecko zdrowo rośnie, że nic złego się nie dzieje - a taka świadomość jest dla mnie bezcenna. Poza tym wiem, że w razie jakichkolwiek problemów będą one odpowiednio wcześnie zdiagnozowane, co pozwoli nam na udzielenie maluszkowi niezbędnej pomocy. USG uświadomiło mi, że nie bez przyczyny mówi się o narodzinach dziecka iż są wielkim cudem, bo czyż nie jest cudem liczenie paluszków dziecka, które ma zaledwie 7,5 cm ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Poprostu cud

USG idac na nie bałam sie okropnie wiedzac jakie przypadki sie zdazaja ze podczas takiego badania mozna sie dowiedziec ze nasz dzidzius nie ma raczki lub innych strasznych rzeczy . Ja jester w 12 tygodniu ciazy i kiedy lekarz zaczał mi robic USG byłam w szoku ale ze szczescia niemogłam uwierzyc jak zobaczyłam moje malenstwo na monitrze ma zaledwie 4,7cm) ale jak zobaczylam jak wymachuje raczkami i kopie nózkami tak chciałam aby to badanie sie nigdy niekonczylo lekarz tez mi powiedział czy widz pani jak macha do pani łapkami mogłam sie tylko usmiechac ze lzami szczescia w oczach mam 4zdjecia mojego malenstwa i codziennie na nie patrze to cudowny niepowtarzalny widok juz z niecierpliwoscia oczekuje nastepnego badania i widoku mojego malenstwa tak to jest cud poprostu cud Boży takze dziewczyny niezwlekajcie to jest cos pieknego i pametajcie ze wiele osób by wszystko oddało zeby zobaczec taki cud na USG

Nie zarejestrowany
    Guest

moje badania usg

Pierwsze moje badanie było stwierdzające czy jestem w ciąży.Jak zobaczyłam na monitorze plamkę, już wtedy wiedziałam ,że jestem w ciąży.Kolejne miałam w 14 tygodniu ciąży- usg prenatalne by się uoewnić że jest wszystko ok.I wtedy zobaczyłam moją małą kruszynkę, która skakała co chwilę to w górę to na boki.(co to będzie jak będzie kruszynka większa ) kolejne mam w lipcu aby sprawdzię dokładnie serduszko maleńkiej istotki. Badania UGS jest to niesamowite przeżycie trwa ok 10 min ale wrażenia są wręcz cudowne.Dobrze że poprosiłam o płytkę z tego badania.

Nie zarejestrowany
    Guest

ja miałam USG......

ja miałam USG już 7 razy a jestem w 28 tygodniu ciąży. i za każdym razem odkrywam coś nowego. i za każdym razem zakochuję się w tym maleństwie coraz bardziej. to wspaniałe uczucie widzieć jak macha rączką. każdy ruch jest taki wyjątkowy. a najwspanialsze jest to jak bardzo się zmienia w tak krótkim czasie. dopiero miała zaledwie kilka centymetrów a teraz ma już kilkanaście już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wziąć ją w ramiona... pozdrawiam przyszłe mamusie

Nie zarejestrowany
    Guest

Usg

ja tez uwielbiam to badanie....moglabym godzinami siedziec i patrzec na to malenstwo.szkoda ze nie mozna codziennie chodzic na takie badania ;p nastepnym razem bedziemy patrzec czy chlopiec czy dziewczynka. Pomyslec ze dawniej kobiety nie mialy takiej szansy .... ale ciesze sie ze ja ja mialam bo z kazdym badaniem coraz bardziej sie zakochuje w tym malenstwie

Nie zarejestrowany
    Guest

Usg

Jestem w 19 tygodniu ciąży byłam na badaniu usg i razem z partnerem nastawiliśmy sie na to,że poznamy płeć dziecka niestety bobasek tak szalał że nic nie dalo sie zobaczyc

Nie zarejestrowany
    Guest

usg

zgadzam sie to niesamowite przezycie. jestem dopiero w 7 tyg. ale mialam juz robione do[pochwowe usg. cos niesamowitego popatrzec jak malenstwo rosnie w nas

Nie zarejestrowany
    Guest

badanie usg

Ja nie byłam zwolenniczka dzieci dla mnie to mali terrorysci, ale gdy zobaczyłam swojego "trerroryste" zmieniłam zdanie. Chce juz mieć tego dzidziusia i coraz bardziej sie ciesze a rownoczesnie denerwuje ze musze jeszcze czekac-jestem w 30tyg. a najwazniejsze ze po takim badaniu pogodzilam sie z mezem-gdy zobaczyl dziecko to az mu łzy popłyneły i strasznie sie zmienił.Wiec polecam Wspólne usg.Powodzenia i pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

badanie usg

witam ja miałam pierwszy raz robione usg ponieważ ponieważ to jest moja 1ciąża planowana oczywiście bardzo czekałam na to badanie ale teraz troszke się boje i mam pytanie czy to normalne że dzidziuś w 25tygodniu ciąży ma większą główkea HC-190od obwodu brzuszka AC-166 JAK WY MYŚLICIE

Nie zarejestrowany
    Guest

USG coraz lepsze :)

Podczas mojej pierwszej ciąży (5 lat temu) było inaczej. Miałam 3 razy uSG i tyle. Teraz jestem w ciąży i USG robią mi co jakieś 6 tygodni. Jest to idealne, gdyz ja wszystko widze i jestem spokojniejsza bo lekarz mowi czy wszystko jest w porzadku. To dzieki czestemu USG wiadomo ze mam pepowine dwunaczynkowa. Mozliwe ze za pierwszym razem tez to mialam. Kto to wie ;-)

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości