+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
    Nie zarejestrowany
    Guest

Karmisz? Jedz, co lubisz

I to jest najbardziej wkurzające- jako młoda mama nie można postąpić w jeden słuszny sposób, bo każdy pediatra mówi inaczej no i każdy dietetyk ma swoje ( często diametralnie różne) zdanie na temat żywienia mam karmiących - i bądź tu człowieku mądry ;-(((

Nie zarejestrowany
    Guest

sprawdzone na maluszku

5.10. urodził się Hubercik. Gdy byłam z nim w szpitalu, dzien po urodzeniu zjadlam nalesniki smazone z twarogiem i jagodami. Noc po tym byla nieprzespana!!! Maly plakal,w brzuszku mu bulgotało. Następnego dnia jadlam lekko strawne rzeczy i spał 5 godzin!

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta mamy

Ja przy pierwszym dziecku powoli wprowadzałam do swego menu kolejne produkty aż doszłam i do smażonych.Wierzcie mi nie działo się nic niepokojącego.Teraz mam w domu maluszka 2,5 miesięcznego i zachowuję sie podobnie z takim samym efektem.Dlatego uważam,że ten artykuł to sama prawda.Pozdrawiam wszystkie karmiące mamy!!

Nie zarejestrowany
    Guest

karmic piersia

Mam miesiecznego Maluszka i jako mloda mama juz w czasie ciazy duzo czytalam o samej ciazy i macierzynstwie. Co siegnelam do nowego artykulu czytalam szereg rozbieznych informacji. Karmilam dziecko piersia i stosowalam sie do porad specjalistow. Niestety moj Maluch odrzucal moj pokarm pomimo, ze jadlam wylacznie lekko strawne pokarmy. Przeszlam w koncu na diete, ktora wykluczala wszystko oprocz rosolku, ciemnego pieczywa, jogurtu naturalnego, chudej wedliny. Zadnych przypraw, owocow, warzyw. Nic sie nie zmienilo, dziecko nadal mialo biegunke, zaparcia, kolki a z czasem zaczelo wymiotowac. Od kilku dni karmie butelka, Maluszek jest spokojny, skonczyly sie wszelkie problemy, spi spokojnie po 3-5godz. Proponuje umiar we wszystkim ale tez zachowanie zdrowego rozsadku. Pokarm matki jest najlepszym dla dziecka ale skoro sie meczy to czemu mam na to patrzec i nic nie zrobic by mu ulzyc w cierpieniu.

Nie zarejestrowany
    Guest

karmienie piersia

wtam ja mam 2 miesiecznego chłopca karmie piersia i jem wszystko dosłownie gdy urodziłam pierwsze dziecko corke ktora teraz ma 14lat też karmiłam piersia i wystregałam sie wszystkiego bo tak mowili wszyscy woolo ja młoda matka słuchała dobrych rad córka miała straszne kolki i było mnostwo problemow z karmieniem przy drugim dziecku syn teraz 12lat nie specjalnie sie wystrzegałam i nie było problemow karmiłam syna 1.5roku a teraz niczego nie wystrzegam sie i mały od miesiaca przesypia nawet do 8 godzn w nocy daje mu tylko herbatke na wzdecia i nie ma problemow

Nie zarejestrowany
    Guest

a propo karmienia

moja córka ma prawie trzy miesiace.po porodzie przestrzegałam diety,a po skończeniu dwóch miesięcy jem prawie wszystko i jest raczej wszystko w porządku.czasami tylko ją brzuszek boli ale wydaje mi się że totylko wtedy gdy naprawde przesadze

Nie zarejestrowany
    Guest

karmienie

6 tygodni temu urodziłam dziecko. Gdy mała skończyła 3 tygodnie zaczęła przesypiać całą noc. Karmię piersią , myślałam że karmienie to wstawanie co chwile w nocy. Jednak nie malutka przez dzień robi zapasy je około 21 ,zasypia i budzi się 6-7 rano. Jem wszystko oprócz ciężkostrawnych potraw. Malutka jest spokojna i dzięki niej przekonałam się że karmienie jest przyjemnością. i że nie zamienię tego na butelkę.

Nie zarejestrowany
    Guest

karmienie

mam 3miesięcną córeczke od porodu przestrzegam diety i mała jest spokojna, przesypia całą noc.

Nie zarejestrowany
    Guest

butla

mam 4 m-czna coreczke niestety karmie butla ale przez pierwsze dwa m-ce karmilam piersia i musze powiedzic, ze roznica jest stanowcza -nie ma nic gorszego od modyfikowanego mleka w proszku i staram sie odzyskac "swoje "mleko!!!!
    i co do diety to jednak jedenia kapuchy nie polecam poniewaz dzieci raczej jej nie toleruja i uwazajcie z iloscia zjadanej gotowanej marchwi (moze spowodowac zatwardzenie zarowno u mamusi jak i u dziecka-wiem z wlasnego dosiadczenia ;( -dotyczy tylkogotowanej marchwii!!!) i z tego co slyszlam pietruszka moze powodowac zanik mleka...
    pozdrawiam i powodzenia

Nie zarejestrowany
    Guest

;p

najlepiej sluchac swojego instynktu, jedz co chcesz ale z "glowa" jak juz pisalam produktow ktore powoduja wzdecia bym unikala -to spr.
    moja mala tez plakala po kazdym posilku i ulewala lekarze sie upierali przy kolkach ja wytrfale zmienialam lekarzy az trafilam na porzadnego pediatre (pani doktor nas zbadala i stwierdzilam reflox) mala dostala gaviscon i sie wszystko unormowalo z tym ze po lek.dostala zatwardzenia-a na to jest jeden sposob-DAWAC DZIECKU DUZO PICIA-nawet samej przegotowanej wody...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości