+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    ełk
    ja karmiłam przez rok, byłam chuda jak patyk ale czułam się super i maluch też...jadłam tylko gotowane, zgodnie z ówczesnymi zaleceniami ze po 4 miesiącach do diety składającej sie z gotowanej marchewki, ryżu, jabłka i kurczaka dodałam owoce leśne...wszytsko było gotowane, parowane...trochę sucharów, pieczywa do tego...i tyle...po mału i ostrożnie..nie znam kolek, bólów brzucha u dziecka...

vogue
    Guest
    brałyście jakieś dodatkowe witaminy w trakcie laktacji ?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Po porodzie nie miałam wystarczającej ilości pokarmu więc dziecko było dokarmiane mlekiem modyfikowanym, lekarz w szpitalu zalecił nam przez 6 tygodni aby poddawać maluszkowi probiotyk ffbaby ponieważ dziecko urodziło się przez cesarskie cięcie z niską masą urodzeniową. Cieszę się że od początku w brzuszku mojego dziecka będą rozwijać się dobre bakterie a nie te szpitalne. W 4 dobie dostałam nawał pokarmu i w końcu moje dziecko się najadało a nadmiar odciągałam na zapas. Dietę miałam lekkostrawną z dużą ilością zup, nabiału, chudej wędliny, bułek.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja w trakcie laktacji po prostu brałam te same witaminy, które łykałam w ciąży, czyli mama dha premium. Staram sie też jeść bardzo dużo warzyw, a jak najmniej czerwonego mięsa. Badam się regularnie i wszystkie wyniki mam w normie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Brawo dziewczyny, ja również nie zmieniałam swojej diety i byłam na restrykcyjnych dietach. Moje dzieci nie są alergikami i nie mają podrażnień na skórze. Jedyne co się pojawiło, to lactosan wspomagający produkcję mleka. Bardzo mi zależało na naturalnych karmieniach. Nie zwariowałam po urodzeniu swoich dzieci i jem tak jak zawsze, zachowując zdrowy rozsądek i zdrowe nawyki żywieniowe.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kochana, lactosan jest taki smaczny, że ciężko z niego zrezygnować. Zaczynasz pić, żeby mieć lepszą produkcję mleka, a potem się wkręcasz i piszesz regularnie.

anna90
    Guest
    Faktycznie przez pierwsze kilka dni po porodzie zrobiłam sobie lekkostrawną dietę, potrawy były delikatnie przyprawione i gotowane. Ale kiedy Syn miał dwa tygodnie to zaczęłam już normalnie jeść, tylko sama gotowałam, by dokładnie wiedzieć co mam w menu. A z takich produktów wskazanych dla mam to jedynie lactosan na wsparcie laktacji piłam co jakiś czas.

Nie zarejestrowany
    Guest
    No oczywiście, że zdrowa, zbilansowana dieta to podstawa. ALe własnie dorzucenie do niej witamin minerałów (ja miałam mama dha premium+) ma sens, bo jednak ten maluszek potrzebuje dużo energii, którą przecież bierze od mamy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości