+ Odpowiedz na ten temat
Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 239 z 239
    Banned
    Mieszka w
    warszawa
    do lekarza jak najszybciej, nie mozna zwlekac z takimi objawami, moja siostra po wizycie u lekarza, musiala lezec na supermami ortopedycznej poduszce, ktora pomagala jej przybrac jak najlepsza pozycje i lezala az do 9go mieisaca

Asia-Kasiuka
    Guest

Kłucie podbrzusza z lewej strony

Witam forumowiczki, jestem w 10 tygodniu pierwszej ciąży więc się wszyatkim przejmuję bo nie mogę się skontaktować z lekarzem ponieważ mieszkam w Anglii a tu tak wczesna ciąża to jeszcze nie ciąża. Więc moje pytanie jest następujące: czy powinnam jechać na pogotowie gdyż od 2 dni kluje mnie w podbrzuszu z lewej strony. Caly czas to samo miejsce tak jakby ktoś mi coś ostrego wbijal i tak co jakiś czas to przychodzi. Prosze pomóżcie bo sie martwię a już tyle się o tym naczytałam że zgłupiałam :-)

Banned
    moja siostra obkladala sie poduszkami a mi polecano zakup supermami poduszki ortopedycznej, ale nie wiem do konca czy to dobry wybor. moze ktos mi poleci jakas poduszke dla ciezarnej?

Pierwsza ciaza
    Guest

Bóle brzucha

Cytat Napisał jowitabobon Zobacz post
    moja siostra obkladala sie poduszkami a mi polecano zakup supermami poduszki ortopedycznej, ale nie wiem do konca czy to dobry wybor. moze ktos mi poleci jakas poduszke dla ciezarnej?
    Heej może podkładaj sobue zwykłego jaska zwinietego w ruLon gdy siedzisz, a gdy lezysz to bez zwijania mi pomaga a bez sensu pieniążki na specjalną poduche wydawac

Banned
    Cytat Napisał adapaprocka Zobacz post
    do lekarza jak najszybciej, nie mozna zwlekac z takimi objawami, moja siostra po wizycie u lekarza, musiala lezec na supermami ortopedycznej poduszce, ktora pomagala jej przybrac jak najlepsza pozycje i lezala az do 9go mieisaca
    to gdzie te supermami poduszke kupila wiesz moze?

Nie zarejestrowany
    Guest

ból brzucha

Kochani jeśli macie jakieś wątpliwości a jesteście w ciąży nie zastanawiajcie się trzeba iść do ginekologa i proście o wszystkie badania nie tylko USG.Wiem co mówię mi się nie udało bo nie walczyłam o zdrowie mojej fasolki i teraz żałuję.Niepopełnijcie mojego błędu.Powodzenia i wytrwałości!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    W przypadku bólów brzucha powinno się wykonać badania laboratoryjne: morfologię krwi, poziom elektrolitów, glukozy, mocznika, kreatyniny, ALAT, ASPAT, GGTP, amylazy, troponiny sercowej. Należy także wykonać posiew i badanie ogólne moczu, a w przypadku określonych wskazań, badanie na obecność krwi utajonej w stolcu.

andziulka
    Guest

ból brzucha

Bardzo prosze o odpowiedz mam bule brzucha od tygodnia i nwm co to moze byc

Skierniewka
    Guest
    wszystkie niepokojące sygnały należy konsultować z lekarzem - co do tego nie ma wątpliwości. Szczgólnie jeśli chodzi o jakies bóle we wcześnej ciąży. bo może ból zwiastuje już po prostu poród?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-03-19 o 22:07

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości