+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 158 z 158
    Carie
    Guest
    A jakiś syropek na kaszel mogę podać już rocznemu dziecku? poratujcie, proszę...

Ewwka
    Guest
    Spytaj w aptece o Apicold z prawoślazem i miodem. Moja córcia bardzo go lubi i możesz spokojnie od pierwszego roku podać.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam nawilżanie powietrza. Suche i ciepłe powietrze w pomieszczeniach nasila kaszel, sprawia, że staje się on wyjątkowo męczący. Dlatego staraj się nawilżać powietrze w mieszkaniu. Można kupić gotowe urządzenie nawilżające, ale laryngolodzy uważają, że podobna role może doskonale pełnić akwarium o powierzchni kartki A4.

Jednak jeśli to nie pomaga to widocznie trzeba będzie się wybrać do pulmonologa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-09-19 o 22:48

Nie zarejestrowany
    Guest
    Minionej zimy odkryłam tabletki na gardło sambucol, które nie tylko pomogły szybko pozbyć się bólu gardła, ale bardzo mocno łagodziły kaszel, szczególnie ten suchy pod koniec przeziębienia, którego ja nie cierpię...

Nie zarejestrowany
    Guest
    To samo miałem powiedzieć, że fajnie te kapsułki łagodzą ból gardła, a do tego kaszel. też nie znoszę tego suchego kaszlu, bo on zwyczajnie męczy, więc fajnie, że są takie kapsułki, które na to pomagają.

Ddarek
    Guest
    Przetestowane na sobie to tabletki do ssania Cevitt. Taka forma, a nie mnp. syrop daje najlepszy efekt. No i oczywiście skład z kwasem hialuronowym, cynkiem i witaminą C, które dobrze zabezpieczają gardło i szybko sobie radzą z paskudnymi dolegliwościami. Kaszel i ból gardła dosyć szybko się kończa.

Demi
    Guest
    U mnie kaszel i katar to zazwyczaj pierwsze objawy przeziębienia. Staram się walczyć z nim biorąc Pelafen. To mój sprawdzony lek na pierwsze objawy przeziębienia. Do tego wiadomo jakieś domowe sposoby typu herbata z cytryną i miodem.

tomato
    Guest
    Tabletki do ssania Cevitt Gardło stosuję zawsze na ból gardła i na chrypkę. Bardzo szybko i skutecznie radzą sobie z problemem. Warto mieć je zawsze w apteczce, można kupić bez recepty.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości