+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Do Waszych wszystkich wypowiedzi dorzucę jeszcze taką, że porządny sprzęt to też bardzo ważna kwestia w doprowadzeniu włosów do ładu po zimie. Dlatego ja uważam, że nie ma nic lepszego niż suszarki, prostownice itd. od babyliss. Wersje premium to miód! Nie tylko jeśli chodzi o jakość i działanie, ale też wygląd.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Swojemu mężowi kupiłam Biotebal men, bo widzę, że włosy się mocno osłabiły i jednak nadmiernie wypadają. Drogeryjne kosmetyki w takich sytuacjach totalnie sie nie sprawdzają. Tu trzeba dobrego składu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Suplementacja to dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy sięgamy po preparaty bogate w cynk. Ja jednak zawsze stawiam na dobrą dietę, nie lubię się faszerować tabletkami.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    Ja własnie odkryłam świetny produkt do włosów. Po zimie moje włosy były cienkie, bardzo słabe i wypadały. A teraz po kuracji mogę śmiało stwierdzić, że są to nowe włosy! Nie do poznania. Mówię tutaj o szamponie wzmacniającym Dermedic Capilarte. Świetne odświeżenie, wzmocnienie i wzrost włosów. Teraz jest do przetestowania na stronie producenta, także zachęcam do wypróbowania
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-04-19 o 21:54

Nie zarejestrowany
    Guest
    Biotebal dobra sprawa, ma odpowiednią dawkę biotyny i dlatego faktycznie dzieła. To jest duża różnica w porównaniu z suplementami, które brałam.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Dębica
    Pic pokrzywę i skrzyp naturalne wzmocnienie odwary i herbatki ziołowe na prawdę pomagają, a dodatkowo oczyszczają organizm

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Tabletki jak tabletki... myslę, że powinniśmy poznać przyczynę, dlaczego tak sie dzieje: niewłaściwa dieta, brak witamin... i dopiero potem zastosować leczenie znalazłam taki pakiet badań:medistore.com.pl/zdrowe-wlosy-i-paznokcie myslę, że niedrogi, a będziesz wiedzieć wszystko!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-11-19 o 21:54

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości