+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 149
    Nie zarejestrowany
    Guest

peeling do ciała z masłem Shea i olejkami- róża z migdałami

polecam peeling do ciała z masłem Shea i olejkami- róża z migdałami firmy "solana" dzięki połączeniu kryształów soli i cukru oraz płatków róży i migdałów, peeling znakomicie złuszcza martwy naskórek, detoksykuje i przywraca skórze jędrność, blask, zdrowy koloryt i świeżość. już od pierwszego użycia skóra jest aksamitnie gładka i odzyskuje promienny wygląd.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Decydując się na peeling, zwłaszcza ten głębszy trzeba pamiętać, że po serii takich zabiegów nie powinno się wychodzić na słońce. Są w ogóle pewne zabiegi, które lepiej wykonać zimą właśnie z tego względu. Polecam artykuł na ten temat:http://blog.ladytime.pl/jakie-zabiegi-kosmetyczne-mozna-wykonywac-zima/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-03-14 o 10:07

Aniajarnicka bardzo Dziękuję za ten wpis. Zainteresowałam się tymi zabiegami do zrobienia tylko w zimie, bo to już ostatnie chwile i znalazłam na tym blogu LadyTime.pl zniżkowe oferty w wielu gabinetach w całej Polsce. Fajna stronka, już znalazłam gabinet dwa kroki od domu.

hanaa
    Guest

olejek

w sumie tu mowa o peelingach ale jak chcesz wiedzmi to Ci tu odpisze mam nadzieje ze mnie nie usuną Olejek sprawuję się dobrze, zostawia przyjemny factor na twarzy a do tego okolice oczu są nawilżone i rano np. mi się bardzo fajnie korektor rozprowadza. Zmywa makijaż dobrze jestem zadowolona

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa

Domowy peeling

Ja stosuję domowy peeling - kakao, kawa i oliwka z oliwek ewentualnie oliwka dla dzieci. Jak dla mnie jest najlepszy!

Mieszka w
    białystok
    piling dla ciała i twarzy zawsze raz w tygodniu jest potrzebny, wyrównują koloryt skóry, rozjaśniają, podnoszą włoski na nogach przed depilacja, przygotowują skórę na przyjęcie słońca, ale tez podczas pilingu wykonujemy (powinniśmy) drenaż, czyli masujemy pilingiem okrężnymi ruchami ku górze, taki sposób na pewno przyczyni sie do zmniejszenia cellulitu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Red face peling

Peeling jest dobry, ja robię dwa razy w tygodniu.Złuszczam stary naskórek potem prysznic i balsam.Mój mąż mówi ,że mam skórę jak niemowlakRobię sama - dobry dla mojej skóry.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-07-14 o 10:08

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Konin
    ja się ostatnio zakochałam w peelingu wykonanym własnoręcznie przez koleżankę - kawowym. Nie dośc że świetnie nawilża, to jeszcze zostawia na skórze boski kawowy aromat. Podobne można kupi w "Mydlarni u Franciszka".

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Apsik
    Mieszka w
    Konin
    Denique stosowałam i bez większych efektów, generalnie masaże i peelingi też swoje dużo robią
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-08-14 o 09:47

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    A korzystałyście z peelingów u kosmetyczki lub dermatologa? http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...aja_35879.html

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości