+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 164
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Jakie są najlepsze dermokosmetyki?

od jakiegoś czasu używam dermokosmetyków, czy słyszłayście możę o nich? ja jestem bardzo zadowolona i chciłaby usłyszeć innnych opinii na ich temat.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 13:06

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar routine
    Mieszka w
    Wroclaw
    Marzenka a jakie to dermokosmetyki? slyszalam ze na rynku jest tego mnostwo,ale podobno tylko niektore sa naprawde dermokosmetykami. Reszta troche zeruje na nazwie i wykorzystuje "mode" na bycie eko. Najlepsze sa chyba takie apteczne, z tego co sie orientuje.

Wiesz, to, ze z apteki, to nie jest 100 % gwarancji dobrej jakosci, czasem firmy kosmetyczne traktuja to jako chwyt reklamowy, zeby wywindowac ceny, a dermokosmetyki to wtedy, kiedy nie sa zwyklymi kosmetykami, maja tez dzialanie lecznicze. Ja wlasnie jakis czas temu zaczelam stosowac keranorm, pani w aptece mi go polecila, super kosmetyk, jakosciowo naprawde tych z wyzszej polki, za to cena przystepna. Jest jeszcze wiecej kosmetykow z tej serii i chyba sie skusze do zakupu

Mieszka w
    Wroclaw
    To prawda, jakis czas temu kupilam serie normaderm vichy, dostepne chyba tylko w aptece, a okazaly sie taka porazka.. kazdy kosmetyk jest z alkoholem, a ja mam sucha skore, wiec tylko mi sie pogorszylo. A niby mialy gleboko nawilzac. Poszukalam o tym twoim keranormie, ale na co Ty to dokladnie uzywasz? przeczytalam ze :" Przeznaczony jest do pielęgnacji: skóry szorstkiej, nadmiernie zrogowaciałej ". do twarzy sie nadaje? :roll:

Do twarzy to moze nie bardzo... sa inne kosmetyki z tej samej serii, keranorm na takie bardzo wysuszone partie ciala, idealny jest na suche stopy czy lokcie, nawilza gleboko, wiec mozesz sie nim ratowac jak na slonku sie spieczesz za bardzo, bo ma tez dzialanie lagodzace.

JA do twarzy z tej samem serii dermokosmetyków, używam odżywki silnie regenerującej Nanobase. Jest naprawdę godna polecenia. Cera nie jest chropowata, nie ma uczucia ściągnięcia i przez cały dzień jest odczuwalny komfort skóry twarzy. Silnie nawilza i nadaje sie od intensywnych kuracji dla odwodnionej skóry.

Mieszka w
    Wroclaw
    No dobrze, jak na stopy, to moze sie skusze. Poporsze o probke w aptece, bo boje sie ze sie uczule, a nie chce znowu inwestowac w cos czego nie bede uzywac. Czyli jesli mozna uzywac na spieczona skore, to mozna nastepnego dnia sie opalac? Nie ma zadnej substancji ktora zle reaguje ze sloncem? tak czasem jest z kosmetykami aptecznymi chyba..

nie ma obawy co do alergii, krem jest stworzony dla osob z bardzo wrazliwa skora, nawet dla malych dzieci, co do spieczonej skory, to jak najbardziej, kremik dziala lagodzaco, wazne, zebys jakichs ran otwartych nie miala a co do slonca, to ja bym Ci proponowala ten krem jednak na noc przed snem stosowac, bo w skladzie kremu jest kwas mlekowy, a wiadomo - jakiekolwiek kwasy nie bardzo lubuja sie w sloncu, rano jakis lekki kremik z filtrem wysokim i bedzie wszystko si

nie ma obawy co do alergii, krem jest stworzony dla osob z bardzo wrazliwa skora, nawet dla malych dzieci, co do spieczonej skory, to jak najbardziej, kremik dziala lagodzaco, wazne, zebys jakichs ran otwartych nie miala a co do slonca, to ja bym Ci proponowala ten krem jednak na noc przed snem stosowac, bo w skladzie kremu jest kwas mlekowy, a wiadomo - jakiekolwiek kwasy nie bardzo lubuja sie w sloncu, rano jakis lekki kremik z filtrem wysokim i bedzie wszystko si

Mieszka w
    Wroclaw
    No wlasnie o to mi chodzi, czy moze pojechac na wakacje jako balsam po opalaniu. Czy jak posmaruje na noc to nastepnego dnia moge sie opalac. I ile kosztuje?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości