+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czesc

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak schudnąć

Wspomaganie odchudzania, ale z głową! Nie faszerujcie się czym popadnie, w ogromnych ilościach. Wybierzcie coś sprawdzonego, najlepiej z naturalnym składem. Moim suplementem jest Slimunox i to on przyczynił się do zniwelowania mojego problemu z podjadaniem

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Gdańsk

kettlebell

Witam,moj maz cwiczy z kettlebellami. Ja tez chcialabym zaczac cwiczyc razem z nim,jednak chcialabym go zaskoczyc i sama wybrac kettlebelle i rzyjsc gotowa na trening. Co sądzicie o tym pomysle i tym sporcie? Jakie kettlebelle na początek?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-11-19 o 21:41

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    W ogole to pamietam jak u mnie w liceum wprowadzili cos takiego jak „sekcja” wogladalo to tak ze w planie mielismy tylko 2 godziny w-fu, a trzecia każdy musial sobie wybrac sam.. W dowolny dzien tygodnia codziennie od ok. 16 do 20 były grupy które mialy badmintona, silownie, aerobik, siatkowke, koszykowke, unihoca (nie wiem jak to sie pisze :P) i każdy mogl chodzic na co mu się chcialo moim zdaniem był to swietny pomysl :P i wogole to wtedy chodzilam na w-f duzo czesciej niż trzeba było w sumie teraz na studiach mamy podobnie ale to już nie to samo :P

Ze swojej strony polecam namawianie do aktywności fizycznzej dzieci bo własnie z nimi jest najwiekszy problem. Dobrze jest zapisać je na jakies zajęcia.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-01-20 o 19:53

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar zwinka055
    Mieszka w
    Warszawa

Siłownia

uwielbiam siłownię, a że chodzę tam z mężem to nie dość, że mam korzyści dla zdrowia, to jeszcze można wspólnie spędzić czas

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ja biegam i chodzę na fitness Polecam stronę micoach.pl , bardzo fajne artykuły odnośnie odchudzania
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-01-20 o 18:58

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Gdańsk
    Pewnie, że sport to zdrowie. Wiedzą o tym nawet moje dzieci. Bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach z tenisa w szkółce sliwinskitenis.pl . Niedługo pojadą też na organizowany przez nich obóz zimowy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; Wczoraj o 11:15

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości