+ Odpowiedz na ten temat
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 227 z 227
    Sugarbabe23
    Guest
    Ja miałam niestety depresje i żadna terapia par nie pomogła. Musiałam się wybrać by leczyć depresje, nerwice oraz lęki. Trafiłam do bardzo dobrego ośrodka Centrum Psychologicznego Sens, dzięki któremu odzyskałam chęci do życia, stanęłam na nogi, otrzymałam ogromne wsparcie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    wspolczuje i wszystkiego dobrego

Nie zarejestrowany
    Guest

Pozyskiwanie dowodów zdrady

Żeby skutecznie udowodnić zdrade nalezy albo samamy zebrać się w sobie albo zleciś to profesjonalistom. Szczegołnie jeśli myśli się o rozwodzie czy separacji. Prywatny detektyw jest chyba najlepszym rozwiązaniem
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-03-19 o 15:19

Mieszka w
    Iława
    Ja nie wyobrażam sobie zostać w związku po zdradzie. To nie jest już ta sama osoba i to samo uczucie. W życiu trzeba iść dalej, przed siebie. Jak tylko miałam jakieś podejrzenia, kupiłam podsłuchy w sklepie internetowym i niestety okazało się, że moje podejrzenia były słuszne. To był straszny cios...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-08-19 o 20:43

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Jestem zdania,ze zdrada nigdy nie wynika z jednej strony. Cos musialo kogoś w to pchnąć! Słuchajcie, moj mąż mnie zdradzil, ale wybaczylam mu. Wiele mne to kosztowalo, ale teraz razem wyjechalismy do quadrille.pl/weekend-w-spa-dla-dwojga/ i wszystko soebie wyjasnilismy! Mam nadzieje,ze juz nigdy sie to nie powtórzy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-09-19 o 20:33

Związek po zdradzie to naprawdę ciężka sprawa. Z pewnością jest to bardzo dużo rzeczy do przepracowania, ja przez to nie przechodziłam, ale wyobrażam sobie, jak trudna to sprawa. Na pewno ważną rolę odgrywa tutaj pewność siebie, jej budowanie jest bardzo ważne.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-10-19 o 16:44

Mieszka w
    Lubartów
    Mojego partnera zdradziła żona jeszcze mu wmawiala ze to tylko kolega był.nie wybaczyl jej

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości