+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 119 z 119
    LUBIĘ FORUM
    U nas wspólne miszkanie z teściami przynosiło tyle problemów że ostatecznie skończyło się na drodze sądowej. Z perspektywy czasu widzę, że lepiej nie mieć na jedzenie i płacić dużo za wynajem, ale mieszkać osobno. W naszej sytuacji bardzo pomogła świetna specjalistka adwokat-maciejewska.pl. Załatwiała z ogromnym oddaniem formalności, których my nie byliśmy w stanie ze względu na zaangażowanie emocjonalne.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-04-18 o 22:10

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Przeżywam to samo co Ty mam dość moich teściów i ich zrzędzenia dlatego sobie postanowiłam że jeszcze w tym roku kupujemy mieszkanie cały czas śledze w ostatnim czasie te strony z nadzieją że devloperzy w Warszawie wystawią coś na co będzie nas stac, ja już z nimi nie wytrzymam, jak tak dalej pójdzie to małżenstwo się mi rozpadnie wszytskko robię źle nawet źle herbatę mieszam. Tragedia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-06-18 o 22:06

Wiesz co poradze Ci żebyście jak najsybciej stamtad uciekali nawet jeśłi nie macie kasy to jest wiele opcji żeby jakos na początek sobie poradzić np pożyczki pozabankowe bez weryfikacji dostaniecie gotówke i bedziecie w stanie opłacic kaucje i pierwszy czynsz a potem jakoś pójdzie bo tak to ty z nimi zwariujesz
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-07-18 o 17:15

Mieszka w
    Radom
    Boże, tak jak czytam ten wątek to jest straszne, absolutnie!

Nie zarejestrowany
    Guest

9 miesięcy

Mam ten sam problem to jest masakra. Jestem w małżeństwie od 3 lat mamy dwoje dzieci 3 lata i 3 miesiace. Zawsze mieszkaliśmy sami na wynajmie, otworzyłam własny biznes i nie wyszło musieliśmy przeprowadzić się do teściów bo z rata kredytu nie dali byśmy rady. Od samego początku wiedziałam jaki jest mój teść zawsze zapieralam się że nie będę u nich w domu mieszkać ale teraz nie było wyjścia. Mieszkamy razem 9 miesięcy. Teść alkoholik despota teściowa i mąż 40lat nic nie mówią tak na ich sterroryzowane. Ciągle mówi kiedy będziemy się budowac choć wie w jakiej jesteśmy sytuacji nie mogę przyjmować gości bo to jest Jego dom, jak zaczyna pić to pije tak długo aż robi pod siebie trzeba chodzić na palcach bo pan i władca pije wyzywa teściowa słuchać się tego nie da, traktuje ja jak ścierke do podłogi a najlepsze jest to że ona mu za każdym razem od razu wybacza. Oczywiście tylko On wie wszystko w każdej dziedzinie, ty nie masz racji w żadnym temacie. Wciska synowi słodycze bez przerwy choć mówię że nie ma tego robić, za to znerwicowana teściowa ciągle wpycha mu jedzenie i ciągłe uważaj, nie idź tam, nie przewróc sie. Pisać można by było bez końca. Powoli łapie załamanie nerwowe, teraz dałam mężowi ultimatum albo wyjeżdżamy za granicę i dorabiamy się na dom i zarabiamy na spłatę kredytu albo się rozstajemy,troche to zajmie ale poradzę sobie nie mam zamiaru dłużej tego znosić. NIKOMU NIE ŻYCZĘ MIESZKANIA Z TESCIAMI

Mieszka w
    Warszawa
    Zrób wszystko, żeby się stamtąd wyprowadzić, bo w takich warunkach nie da się żyć, naprawdę. Naprawdę nie stać Was na mieszkanie bez teściów? Zrobiliście budżet domowy? Jak z pracą?

Jkji
    Guest
    Wrrr, znam ten ból. Ostatnio nawet spieraliśmy sie o wybór podłogi, ale koniec końców pozwolono mi kupić drewnianą świetnej jakości
    i panele ścienne, bo remont domu robiliśmy, teściowa była wściekła że teściu mi przyklasnął, ale koniec końców jest zadowolona z efektów bo zainwestowałam te materiały od nich mersi.pl/dekoracyjne-plytki-scienne-mersi.html więc wyszło super. No cóż, idzie się jakoś dogadać, ale bywa ciężko...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-01-19 o 19:40

Mieszka w
    Szczecin
    Mieszkanie z teściami to nie jest dobry pomysł
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-19 o 18:55

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    My z mężem jeszcze w czasach narzeczeństwa wynajęliśmy mieszkanie. Po ślubie po analizie wszystkich za i przeciw, w tym po rozpatrzeniu wielu ofert zdecydowaliśmy się na kredyt i zakup własnego gniazdka. I napisze ci otwarcie, że dzisdkowie, dziadkami, ale to było najlepsze co mogliśmy zrobić. Po co ma być choć trochę toksycznie, jak może być przyjemnie i miło?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-07-19 o 19:12
    Zycie zawsze może być piękne, dużo w tej mierze zależy od Twojego spojrzenia na świat

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości