+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77
    Nie zarejestrowany
    Guest

Molestowanie seksualne - grupa wsparcia

Mam ponad 30 lat i włas nie jestem takim dzieckiem, mozna powiedziec ze przez to rozpadlo sie moje malzenstwo; ale to niewazne to juz przeszlosc, chociaz wlasciwie niewiem czy to az taka przeszlosc.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-12-14 o 16:13

Nie zarejestrowany
    Guest

zabic kretyna

Moim oprawca byl zakonnik przyjaciel rodziny, a wlasciwie mojej mamy, bo on zajmowal sie jej ojcem do samej jego smierci i powstal taki maly dlug wdziecznosci. 'wujek' bral mnie nad jezioro, myl mnie w intymnych miejscach, ogladal jak 'tam' dziewczynka wyglada, bo przeciez jest zakonnikiem i tego niewie, kazal mi brac w dlon penias zebym zobaczyla ze tam niema kosci a jest twardy. Potem wymyslił sobie ze zabierze mnie w góry oczywiscie mama się zgodziła, a ja niewiedziałam jak mam temu zapobiec. Byłam zdana na tą łajze przez tydzień. Niezgwałcił mnie ale macał gdzie tylko miał na to ochote i mówił że jak cokolwiek powiem rodzicom to i tak mi nieuwierzą i powie że byłam bardzo niegrzeczna. Starczy juz tych moich wywodów. RODZICE STRZESZCIE DZIECI PRZED DOBRYMI WUJKAMI, NIE MA TAKICH NA SWIECIE!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

molestowanie

Ja miałam takiego przyszywanego dziatka Jest to wstrętne a najgorsze że zostaje to w nas ,to ból z którym trzeba żyć i nieda się o tym zapomnieć;Ale żyć trzeba dalej,

Nie zarejestrowany
    Guest

Molestowanie

Moim oprawcą był mój dziadek, z którym mieszkaliśmy. Miałam wtedy około 6 lat. Gdy rodzice gdzieś jechali to dziadek zabierał mnie do swojego pokoju, przypierał drzwi żeby przypadkiem ktoś nie wszedł nieoczekiwanie, kazal mi zdejmować spodnie i próbował włożyć swojego penisa. Gdy mówiłam, że mnie boli, że już nie chcę to prosił że chociaż główkę włoży. Pamiętam siwe włosy łonowe, które zostawały mi na udach. Czasami zabierał mnie do namiotu i kazał sie wypinać i tam też próbował. Na szczęście nigdy na siłę nie włożył mi całego. Zawsze po tym mówi, żebym nikomu nie mówiła to kupi mi cukierków. Ale ja nie powiedziałam nikomu nie ze względu na te cukierki, tylko się bałam co tata zrobi dziadkowi jak o tym sie dowie. I w ten sposób go chroniłam a on to wykorzystywał. Nie mogę do dziś tego zapomnieć.

Nie zarejestrowany
    Guest

komentarz

Są na świecie dobrzy wujkowie. ja miałam takiego. Był o niebo lepszy od ojca. Szanował moje granice nigdy nie dopuścił sie najmniejszego zła względem mnie. Szkoda, że nie był moim ojcem. Nauczyłby mnie tej zdrowej miłości i zdrowej czułości bez żadnych podtekstów seksualnych. Ale rzadko go widywałam. Na codzień miałam w rodzinie beznadziejnego ojca, który nie miał zdrowych granic i brata, który wykorzystał mnie seksualnie. Szkoda, że dzieci nie potrafią się bronić. W mojej rodzinie nadal nikt nie wie, co zrobił mój brat. Ale ja dojrzałam już do tego by pójśc na psychoterapię. Jestem dorosła, wiem, ze mam problemy psychiczne i wiem już skąd się wzięły. Dopuściłam do świadomości złe wspomnienia. Wtedy nie mogłam sobie pomóc, więc zrobie to teraz, mimo wstydu, który uniemożliwia mi działanie. Wykorzystanie seksualne przez kogoś bliskiego, może bardzo wypaczyć psychikę.

Nie zarejestrowany
    Guest

molestowanie

Ja tez bylam molestoana przez dziadka i teraz mam problemy seksualne z chlopakiem,nie umiem uwolnic sie od tych wspomnien...

Nie zarejestrowany
    Guest

życie

Spotkało mnie to samo. Po prostu molestowanie miałam 4 czy 5 lat. Był to przyjaciel rodziny o tym co mi robił wie mama ale wie mało. Teraz mam 19 letniego chłopaka i boję się zaufać mężczyźnie. Wciąż sie waham kiedy i czy w ogóle mu to powiedzieć. Temat jest rudny a ja nie chcę litości. Wolałabym żeby tego nie było. A wspomnienie zgasło.

Nie zarejestrowany
    Guest

takie cos nie powinno istniec

widze w komciach ze molestowali was wujkowie dziadkowie ja mialam jeszcze gorzej to byl moj ojczym takie cos dla mnie jest obrzydliwe lepiej chronmy swoje dzieci!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

molestowanie...

Molestowala mnie babcia. Ciagle chciala mnie ogladac, uzywala obrzydliwie pieszczotliwych okreslen dotyczacych miejsc intymnych.To samo robila ciotka (jej corka), ktora uwielbiala patrzec jak mnie to krepuje. Ojciec (syn babci) swintuszyl slownie z moja kuzynka. Babcia na dodatek calowala mnie miedzy nogami i mowila, ze cala mnie chce wycalowac. Z obaw dziewictwo stracilam w wieku lat 24. Do dzis jedynym stosunkiem jakiego nie jestem w stanie przyjac jest milosc francuska i zauwazylam niedawno, gdy moj chlopak chcial mnie tam calowac, ze prawie go za to odruchowo uderzylam (a w zadnym innym przypadku nie mam odruchu bicia kogokolwiek) i dopiero wtedy przypomniala mi sie przeszlosc.

Nie zarejestrowany
    Guest

wciąż boli

Tez doświadczyłam tego w dzieciństwie... długie lata nikt o tym nie wiedział... jestem osoba samotną... nie mam wogóle życia osobistego...mam trudności z nawiązywaniem kontaktów z mężczyznami... jedyna ulga - gdy kiedyś zrozumiałam,że wieksza winę ponosi ten kto mi to zrobił... życie nie ma pełnych barw.... szkoda

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości