+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 77
    Nie zarejestrowany
    Guest

podwójny tragizm

Moja podwójna tragedia rozpoczeła sie po 12 roku zycia. Mama zgineła w wypadku samochodowym, a ja dostałam po nim jakies 2 lata pozniej padaczki pourazowej. W całej okolicy mój ojciec był wychwalany normalnie Tata dekady, a gdy tylko byłam nie przytomna po ataku używał sobie na mnie i spuszczał się we mnie. Gdy skonczyłam 18tke wyprowadziłam sie z domu i wracałam tylko na świeta.

Nie zarejestrowany
    Guest

brat i jego koledzy

Ja mialam 6 lat a brat 12. Chcialam zawsze z nim wszedzie chodzic ale zawsze jak przychodzili jego koledzy to mnie wyganiali i nie pozwalali byc ze soba a ja sie strasznie nudzilam i bardzo chcialam tam byc a zawsze mi zamykali drzwi przed nosem i wyganiali gowniare. Bylismy sami w domu bo on sie mna opiekowal jak matka latala (jest stewardessa) a ojciec czasem pracowal w szpitalu popoludniu i wieczorem. Wtedy czasem do niego przychodzili koledzy a ja musialam byc sama w swoim pokoju. Az raz mi powiedzieli ze dobrze moge z nimi byc ale musze byc caly czas na golasa. Brat sam mnie namowil. Wtedy bylo tylko 2 kolegow z nim. Ale potem to juz tak bylo ze przychodzili inni czase 2 czasem 3 czasem nawet 4 i zawsze musialam byc na golasa tam. Oni grali w karty, ogladali filmy (takie normalne) a ja sie cieszylam ze moge byc z nimi wreszcie. Tylko czasem mnie rozni prosili zebym kucnela, albo sie wypiela na czworakach albo usiadla im na kolanach to zawsze jakas zabawa byla. Czasem po pupie mnie tylko klepali ale nic wiecej. Potem sie skonczylo ale teraz wiem ze to tez bylo wykorzystywanie seksualne.

Nie zarejestrowany
    Guest

Proszę o odpowiedź

Witam wszystkich użytkowników. Poznałam starszego o 10 lat mężczyznę przez internet. Jestem samotna matką mam dwuletnią corkę. ktoś z moich znajomych stwierdził że mój nowopoznay może być pedofilem. Taka intuicja po spojrzeniu na niego. Pytanie jak to sprawdzic zanim dojdzie do nieszczęścia? Sama nigdy nie bylam w Waszej sytuacji szczerze współczuję Wam i proszę o jakąś podpowiedź. Mama

Nie zarejestrowany
    Guest

a ten twoj znajomy wytlumaczyl jakos ta "swoja intuicje"? przeciez to jest glupota

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam wszystkich użytkowników. Poznałam starszego o 10 lat mężczyznę przez internet. Jestem samotna matką mam dwuletnią corkę. ktoś z moich znajomych stwierdził że mój nowopoznay może być pedofilem. Taka intuicja po spojrzeniu na niego. Pytanie jak to sprawdzic zanim dojdzie do nieszczęścia? Sama nigdy nie bylam w Waszej sytuacji szczerze współczuję Wam i proszę o jakąś podpowiedź. Mama
    a ten twoj znajomy wytlumaczyl jakos ta "swoja intuicje"? przeciez to jest glupota

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mialam 6 lat a brat 12. Chcialam zawsze z nim wszedzie chodzic ale zawsze jak przychodzili jego koledzy to mnie wyganiali i nie pozwalali byc ze soba a ja sie strasznie nudzilam i bardzo chcialam tam byc a zawsze mi zamykali drzwi przed nosem i wyganiali gowniare. Bylismy sami w domu bo on sie mna opiekowal jak matka latala (jest stewardessa) a ojciec czasem pracowal w szpitalu popoludniu i wieczorem. Wtedy czasem do niego przychodzili koledzy a ja musialam byc sama w swoim pokoju. Az raz mi powiedzieli ze dobrze moge z nimi byc ale musze byc caly czas na golasa. Brat sam mnie namowil. Wtedy bylo tylko 2 kolegow z nim. Ale potem to juz tak bylo ze przychodzili inni czase 2 czasem 3 czasem nawet 4 i zawsze musialam byc na golasa tam. Oni grali w karty, ogladali filmy (takie normalne) a ja sie cieszylam ze moge byc z nimi wreszcie. Tylko czasem mnie rozni prosili zebym kucnela, albo sie wypiela na czworakach albo usiadla im na kolanach to zawsze jakas zabawa byla. Czasem po pupie mnie tylko klepali ale nic wiecej. Potem sie skonczylo ale teraz wiem ze to tez bylo wykorzystywanie seksualne.
    to i tak mialas fajnie.
    Mnie jak mialam 6 lat brat i jego koledzy wkladali do buzi

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moją oprawczynią była babcia, z którą mieszkałam do 18 roku życia. Uwielbiała patrzeć jak się przebieram, przez lata codziennie wchodziła mi do łazienki niby "przypadkiem". Garnęła się do czynności pielęgnacyjnych nawet kiedy byłam już w takim wieku, że nie potrzebowałam pomocy np. przy korzystaniu z toalety czy kąpieli. Patrząc z perspektywy czasu najbardziej irytuje mnie fakt, że nic nie było takie "ewidentne", to znaczy nigdy mnie nie zgwałciła w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale wszystko robiła pod byle pretekstem. Pewnie dlatego nikomu o tym nie powiedziałam. Ze strachu że ktoś powie, że sobie to uroiłam. Czuję do niej niewyobrażalny wstręt i obrzydzenie. Dziś mam 30 lat, jestem sama, od lat leczę się na depresję lękową. Leki i terapia nie przynoszą szczególnej poprawy. Nie wiem już, czy ktokolwiek jest w stanie mi pomóc.

Nie zarejestrowany
    Guest
    to i tak mialas fajnie.
    Mnie jak mialam 6 lat brat i jego koledzy wkladali do buzi
    Ja tez tak mialam. Mialam 6 lat a brat i jego koledzy po 13. Musialam chodzic na golasa. I jeszcze namawiali mnie zebym sie sama masowala miedzy nogami. Wtedy mi sie to bardzo podobalo samo to chetnie robilam. Wrecz sie nie moglam doczekac zabawy w masowanie psitki.

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    To okropne co opisujecie. Serdecznie współczuję.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pomóżcie! Potrzebuje porady

Mam 21 lat. W dzieciństwie przez kilka lat byłam wykorzystywana seksualnie przez starszego brata. Nigdy nikomu o tym nie mówiłam, nawet rodzicom. Ale ostatnio gdy byłam pijana wygadałam sie narzeczonemu że byłam krzywdzona w dzieciństwie ale nie zdradziłam szczegółów. Teraz nie wiem czy powinnam powiedzieć o wszystkim co sie wydarzyło, boje sie że zabije mojego brata gdy sie o tym dowie. Kocham go, wiem że moge mu zaufać ale boje sie jego reakcji. Co powinnam zrobić? Nie moge przez całe życie ukrywać tego. Mój narzeczony powiedział że moge mu powiedzieć o wszystkim dopiero wtedy gdy będę gotowa ale prędzej czy później zacznie sie wypytywać kto mnie skrzywdził.

Sandra86
    Guest

dziwne zachowanie córki

Witam. Na wstępie nakreślę sytuacje rodzinną. Ze swoim byłym partnerem mamy 3 letnią córkę od ponad roku pieczę nad córką sprawuje mój ex gdyż zabezpieczenie zostało zrobione u niego sprawa cały czas jest w toku . Gdy mała miała 18msc podstępem wywiózł ją ponad 100 km odemnie i ograniczał kontakt teraz widuję ją często ale sprawa nadal w toku liczę, ze pozytywnie się dla mnie zakończy. Generalnie od długiego już czasu córka nie chcę wracać do ojca płacze, zdejmuje buty dodam, że wcześniej jej zasób slownictwa był bardzo mały teraz z wiekiem staje się coraz bogatszy zaczyna mówić coraz więcej . Dzisiaj miała miejsce taka sytuacja, że gdy szykowałam ją do wyjścia zapytała czy jedzie to taty, ja potwierdziłam na co córka zaczęła płakać i mówić, że nie chce wracać do taty kiedy zapytałam się dlaczego odparła, że nie lubi taty, że tata jest ble , kiedy zapytałam dlaczego tak mówi odpowiedziała "mama bo tata nie ma kaki" dodam, że ja akurat wybrałam ten sposób nazewnictwa nażądów płciowych ponieważ tak mnie uczyła moja mama i babcia kaczuszka to pochwa a siusiak penis. Odpowiedziałam, że tak tata nie jest dziewcZzynką dlatego nie ma kaki po chwili córka zapytała aha tata nie ma kaki nie jest ble? odpowiedziałam, że nie jest ble na co córka częła prezentować dziwną zabawę i zdazyło się to już po raz drugi powiedziała do mnie " mamo teraz ja bede dziewczynką a ty bedziesz panem" nie kontynuowałam odpowiedziałam, że mama nie bedzie panem bo mama jest dziewczynką później już musiałyśmy wychodzić . Był to drugi raz bo 2 dni wczesniej kiedy prowadziłam ją już po schodach do mieszkania ojca wyskoczyła z tekstem " mamo teraz ja będę panem a ty dziewczynką ' zignorowałam to wtedy. córka od kilku miesięcy zaczęła się intensywnie stymulować ociera sie nogą o nogę robi się przy tym czerwona i się trzęsie potrafi robic tak kilkanaście razy dziennie, staram sie wtedy ją zajmować czymś innym ale ona uparcie do tego wraca. Dodam, że mój ex ma zaburzenia na tle sexualnym bedąc z nim w związku znajdowałam korespondencję z dziewczynami 15 letnimi oraz teksty typu ' wiek dla mnie nie robi różnicy' nawet znalazła się jedna 14 latka oraz konta na serwisach takich jak zbiornik.com Wydruki z tych korespondencji poszły oczywiście do sądu ale biegły z rodk jakoś nie zwrócił na nie uwagi. Sędzina chcę powtórzyć badania w rodk czekamy na powołanie biegłych.
    Wizytę u psychologa dzieciecego mamy dopiero na 9 sierpnia bo ciężko wgl znaleźć psychologa który prowadzi terapię u tak małych dzieci stąd tak odległy termin ale sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna i niepokojąca nie chcę sobie później pluć w twarz, że nie zareagowałam wczesniej jeśli dzieje się coś złego. Wcześniej wydawało mi się, że niechęć do powrotu do ojca wiążę się z większą wiezią ze mną teraz zaczynam myśleć, że ojciec ją może po prostu krzywdzić. Jeszcze jeden fakt mnie nie pokoi córka od pół roku nie robi już w pieluchy a odbierając ją od ojca zauważam, że ma łechtaczkę wysmarowaną kremikiem na odparzenia. Nie wiem czy smaruje jej tam z przyzwyczajenia, czy wynika to z faktu, że chcę pokazać mi że dobry tatuś dba o jej miejsca intymne co i tak jest absurdalne skoro ona już odparzeń nie powinna mieć odkąd nie ma zakładanych pieluch, czy może smaruje bo.... Sama nie wiem dlatego pytam zanim rzuce na kogokolwiek jakieś oskarżenia może ktoś z obecnych ma wiedzę na ten temat , czy takie zachowania mogą sugerować, że dzieje się coś niepokojącego.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości