+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ważna cytologia

od dwoch lat mam rozpoznana nadzerake ale niestety lekarz w przychodni odmowil mi wykonania cytologii bo stwierdzil, ze jestem moloda (27lat) i wystarczy tylko obserwowoac bez koniecznosci zrobienia badan. Prosila ale to nic nie dalo. zmienilam lekarza i nowa pani doktor od razu wykonala mi cytologie i nawet podjela leczenie. Zastanawiam sie ile kobiet w Polsce(ciemnogrodzie) umiera na raka lub cierpi tylko dlatego, ze trafily do takiego ginekologa jak ja. Czesto pacjetki nie maja wyboru bo w przychodni przyjmuje tylko jeden lekarz a prywatna wizyta jest zbyt droga. Napisalam skarge na tego lekarza do NFZ ale czy to cos da????? Dodam, ze ten lekarz na zamiast cytologii skierowal mnie do siebie prywatnie na USG brzucha, za co musialam zaplacic. Ala jak sie ma nadzerke to badanie cytologiczne jest podstawa a nie USG?

Nie zarejestrowany
    Guest

cytologia bez grupy?

Odebrałam wynik badania cytologicznego i nie ma tam jaką mam grupę...To skąd mam wiedzieć jaką mam?

Nie zarejestrowany
    Guest

DOBRZY lekarze wykonuja cytologie...

znaczy pobieraja material do badania nim przystapia do badania palpacyjnego pacjentki.Dobrze ze poprzedniczka zmienila lekarza.Najbardziej narazona grupa kobiet to 25-35 lat i w tej wlasnie grupie wystepuje najwiecej rozpoznan raka szyjki macicy.Cytologie wykonuje ze wedlug zalecen PTG co rok,tu gdzie mieszkam-co pol roku.

Nie zarejestrowany
    Guest

lekarze lekceważą wyniki cytologi

mój lekarz ginekolog za każdym razem jak mi robił badanie cytologiczne to wychodził wynik3 ale zawsze to bagatelizował mówiąc że niema wskazań żeby podjąć jakieś leczenie mówiąc że jestem młoda i nie ma takiej potrzeby to samo było z nadżerką a ja mu głupia tak naiwnie wierzyłam teraz zrobił mi badanie cyt.i wyszedł wynik 4a mało tego ,nie podjoł żadnych działań po za tym że przepisał mi czopki dopochwowe clotrimazolum500mg 2szt.jedną kazał mi zażyć teraz a drugą za miesiąc po miesiączce i dopiero wtedy mam się zgłosić do niego na wizytę ale dziś właśnie ide do innego lekarza mam nadzieje że ten podejmie jakieś działania mam dwoje małych dzieci mam dla kogo żyć i musze podjąć jakieś leczenie mam dopiero 25lat i nie mam zamiaru tak łatwo się poddać choć jest to dla mnie bardzo trudne dziewczyny mam tylko ogromną prożbe nie bądcie tak naiwne jak ja, trzymajcie za mnie kciuki

Nie zarejestrowany
    Guest

nadzerka

skuteczne sa irygacje duza glowkA CZOSNKU obrac i cienko pokroic zalac 2 szklankami wody i gotowac 20min, a potem letnim plynem wykonac irygacje i tak przez 2 tygodnie juz nadzerka nie wraca, moze powiedzie ze to bzdura , ale ja wyprobowalam na sobie i dlatego polecam innym a czosnek to naturalny antybiotyk, lekarz na nadzerke zapisal antybiotyk

Nie zarejestrowany
    Guest

Lekarze...

Kiedy ja poszlam pierwszy rraz do ginekologa mialam 20 lat.Zazwyczaj przy pierwszej wizycie lekarz robi cytologie a mi dal tylko tabletki (a trafilam do niego z problemami)i powiedzial ze nie widzi potrzeby...Poszlam wiec do innego i okazalo sie ze potrzeba byla i to duza...

Nie zarejestrowany
    Guest

Wykonałam cytologię

i właśnie odebrałam wyniki badań, grupa I. ciesze się bardzo i już wiem, że będą ją powtarzać do roku przed swoimi urodzinami. Dobrze wiedzieć, że wszystko ok

Nie zarejestrowany
    Guest

...

wczoraj zadzwoniła do mnie lekko spanikowana moja Pani ginekolog z informacją, że mój wynik cytologii się jej nie podoba mianowicie wyszła mi grupa III i może nie było by to dla mnie tak niepokojące gdyby nie fakt, że rak w mojej rodzinie jest wszechobecny zarówno ze strony ojca do której fizycznie jestem bardziej podobna jak i u matki mam dopiero 20 lat i za bardzo nie jest mi do śmiechu w tej sytuacji wiem , że pewnie przesadzam ale już sama nie wiem co mam z sobą zrobić po jutrze ide ponownie do lekarza...

Nie zarejestrowany
    Guest

Nadzerka i Cytologia

Ja mam nadzerke juz od kilku lat w wieku chyba 19 lat miałam ją zamrazaną ale to nic nie dało i ja mialam dalej w wieku 22 urodziłam córke i nadzerke mam dalej w trakcie ciazy nie znikła teraz mam prawie 24 lata mam dalej nadzerke ale lekarz mi nic nie robi chciałam zeby wykonał mi cytologie to mi odmowil ze moj wiek kwalifikuje sie dopiero w 2012 r. chyba ze odpłatnie mi zrobi ja na miejscu wiec wkurzyłam sie i pujde do innego lekarza bo do tego juz straciłam jakiekolwiek zaufanie i szacunek

Nie zarejestrowany
    Guest

mam

mam 18 lat Własnie sie dowiedziałam dziś ze mi wyszła w badaniu cytologicznym grupa2 , mowili mi u ginekologa ze to ok wynik ale wykryto mi zapalenie komórek i jakies mam bakterie czy to cos poważnego ??! prosze odpiszcie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości