+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy masz zdrową tarczycę?

Ja mam chora tarczyce, tylko sama nie wiem czy to niedoczynnosc czy nadczynnosc, mam17 lat do lekarza chodze od dwuch i mam dwa torbiele w lewym placie tarczycy. Czy to jest niebezpieczne? Biore leki witB6 i letrox50 codziennie po tabletce. Czy jest to do wyleczenia? Czy moze sie to skonczyc operacja? Jakie sa objawy mojego przypadku?(chodzi mo o zmeczenie,bicie serca itp)

Nie zarejestrowany
    Guest

wole guzowate

Biopsja wykazała wole guzowate tarczycy. Co mam zrobić? Czy w grę wchodzi tylko operacja?

Nie zarejestrowany
    Guest

wole guzowate

ja tez mam wole guzowate i czeka mnie operacja.

Nie zarejestrowany
    Guest

biedoczynność tarczycy-zespół Haschimoto[nabyty]

choruje na tarczycę j.w. już od 1995lub6 roku,oprócz p. zapalenia tarczyca stwiedzono guzki i oddtąd co roku,ostatnio co dwa lata badania- usg, biopsje- nie wykazują cech złośliwości.Jednak żle sie czuję-podduszanie, chrypka, zaburzenia czynności serca, osteoporoza, uciążliwe bóle głowy[codzienne] , nie wiem czy dobrze się stało że nie zoperowano mnie zaraz, teraz już nie przeżyłabym operacji.Nie wiem co dalej.Ciężko mi tak żyć.Pozdrawiam.Berta.

Nie zarejestrowany
    Guest

Nadczynność tarczycy- bez chemii

Wyleczyłam sama, dzięki wspaniałym naturalnym preparatom. Operacja niepotrzebna- wycofały się guzy, poziom hormonów dobry, głowa nie boli, żołądek zdrowy, serce pracuje normalnie. Bez tych wszystkich chemicznych proszków, które każdy specjalista wypisuje na co innego.

Nie zarejestrowany
    Guest

do nastolatki.

jak na formum ktos ma ci powiedzieć objawy twojego przypadku ? chyba sama wiesz najlepiej jakie masz objawy.
    przecież ty nawet dokładnie nie wiesz na jaki rodzaj choroby tarczycy jesteś chora.i jak na podstawie tego stwierdzenia ma ci ktos powiedzieć jakie masz objawy. jaja sobie robisz , czy co ?

Nie zarejestrowany
    Guest

do nastolatki

A ja ci odpowiem na twoje problemy i nie martw sie,ze ktos ci niegrzecznie odpowiada.Moja corka miala torbiel na lewym [Lacie.Bylo to widoczne zgrubienie na szyji.Lekarz przede wszystkim zrobil biobsje-niebolesne.Czekalysmy 2 tyg. na wynik-okazalo sie ,ze nie ma zadnych zlych komorek.Myslelismy ,ze to sie samo wchlonie.Przez rok corka chodzila co miesiac na usg.Ale niestety skonczylo sie operacja.w2ycieto jej caly plat.Nie bierze zadnych lekow bo wyniki ma dobre tzn.tarczyca pracuje normalnie.Corka miala wtedy 25 lat a od operacji minelo juz 2 lata.Przedewszystkim uregulowaly jej sie miesiaczki,z ktorymi zawsze miala duzy problem.Zycze ci duzo zdrowia i powodzenia.Nie martw sie bo wszystko bedzie dobrze.

Nie zarejestrowany
    Guest

tarczyca i operacja

czy operacja załatwia sprawę?.. To jest tylko zlikwidowanie objawu, a nie przyczyny. Dlatego po jakims czasie po operacji przeważnie znów pojawia się problem z tarczycą.

Nie zarejestrowany
    Guest

Do San

Napisz coś więcej o tych metodach naturalnych, jestem bardzo zainteresowana!

Nie zarejestrowany
    Guest

do e

wyrzuciłam chemię z domu- wszystkie środki myjaco-czyszczące, wszystkie wegety i kucharki, unikam toksycznej żywności ( a tak naprawdę,to nie mamy co jeść,bo wszystko albo prawie wszystko jest z chemią). Trafiłam na lekarza, który powiedział mi o wspomaganiu organizmu dodatkami żywieniowymi, tzw. suplementami diety. Stosuję je od 4lat z bardzo dobrymi efektami. Pozbyłam się choróbsk i chwalę się tym. Większość w to nie wierzy, zawsze doszukują się jakiegoś podtekstu.... , tylko ja wróciłam do zdrowia, a oni są chorzy... Jeśli jesteś zainteresowana, podaję tel. 0501232804

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości