+ Odpowiedz na ten temat
Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435
Pokaż wyniki od 341 do 344 z 344
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie Choć badanie nie należy do przyjemności, to teraz zwykle dają ludziom znieczulenie i nie jest tak źle. Ale rzeczywiście też trzeba się do niego przygotować, bo gazy w układzie pokarmowym sprawią, żę badanie nie będzie dokładne, więc ulgasim się na pewno przyda, skutecznie pozbęzie się gazów które mogą wpływać na odczyt badania.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja za tydzień to mam... Na szczęście moja mama jest pielęgniarką i już dawno zapewniła mnie, że dostanę znieczulenie, tym bardziej, że może przy okazji badania od razu uda się lekarzowi usunąć polip, który mam na jelicie. Wiem też właśnie, że te tabletki z symentykonem, ulgasim, to standardowy sposób na przygotowanie się do tego typu badań.

Nie zarejestrowany
    Guest
    przygotowanie do kolonoskopii to cały proces. im się bardziej przyłożysz, tym badanie przebiegnie lepiej. od razu mówię, że nie ma co robić tego bez narkozy lekarz na pewno da ci jakiś środek przeczyszczający, który bierze się z czymś na gazy, ja miałam ulgasim. kwestia tego, żeby w składzie był symentykon.

Mika0006
    Guest

Kolonoskopia

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    to napewno jest tylko troche nieprzyjemne.....
    No wlasnie moze do przyjemnych nie nalezy ale zalezy gdzie sie robi. Ja ostatnio mialam w krk w Medikama, za darmo!! bo jakis program maja i jakies dofinansowanie dostali. Cudowne centrum zdroia, pacjent traktowany z szacunkiem <3

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości