+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Nie zarejestrowany
    Guest

Pamiętaj o cytologii

a ja chcialam pojsc do przychodni wykonac cytologie ale lekarz odmowil bo stwierdzil, ze nie ma takiej potrzeby.

Nie zarejestrowany
    Guest

czy cytologia wykrywa ciaze?

prosze o odp. na maila: ciekawa_mail@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

cytologia

nie bać się, nic strasznego. Mój lekarz wykonuje mi ją co roku ;-) gdyż zażywam pigułki antykoncepcyjne. Nie ma jak zdrowe życie seksualne :-) cytologia bada czy komorki nabłonka sa zdrowe, więc ciąży raczej nie wykryje ;-) cytologia jest chyba refundowana dla kobiet co 2 lub 3 lata wiec dziwne ze lekarz odmowil jej wykonania...

Nie zarejestrowany
    Guest

wynik badania

dostalam wezwanie na wizyte poniewaz wynik cytologi byl nieprawidlowy. czy nie powinni od razu pisac o co chodzi bo bardzo mnie wystraszyli.teraz siedze w niepewnosci .

Nie zarejestrowany
    Guest

cytologia

ja r ównież mam niepewny wynik z cytologii i teraz siedze i mysle co jest nie tak

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja tak samo

larwa
    Guest
    To teraz już nie musicie siedzieć i czekać bezczynnie i bezradnie, jest już nowy lek papilocare który potrafi cofnąć zmiany wywołane wirusem hpv , stosowałam go do czasu kolejnego badania i okazało się że wyszło prawidłowo

kwiatekczerwony
    Guest
    Ja jestem świeżo przed porodem wiec staram sie byc na bieżąco z badaniami itd. Czytalam jak mam o siebie dbac i z tego co lekarz mowil wiem ze cytologie po pologu bede musiala zrobic. Mam nadzieje ze wyjdzie prawidlowa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-08-19 o 08:36

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości