+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Celiakia

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Lekarz podejrzewa u mnie nietolerancje glutenu. Wyslal mnie na badania na celiakie. Jestem z Wrocławia, znalazłam już nawet ośrodek blisko mnie. Boję się jednak samego badania. Czy któraś z was ma już je za sobą? Jak to wygląda?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-08-16 o 16:20

Nie zarejestrowany
    Guest
    @up.
    Serio, zamieszczasz jakąś wymyśloną historię, żeby podać linka, bez wartości dla SEO i to dla jednego z najgorszych laboratoriów w Polsce w dziedzinie diagnostyki celiakii?

Nie zarejestrowany
    Guest

wątpliwości?

A "najgorsze" dlaczego? Bo napisał tak niezarejestrowany? Skąd wynika ich słabość?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    A gdzie kupujecie jedzenie?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam po prostu wybrać się do pierwszego lepszego marketu bo dostępność takich produktów jest coraz wieksza wraz z tym jak rośnie świadomość społeczna o celiakii. Kupując w takich miejscach zwróć uwagę na oznaczenia oraz na skład. Obecnie wielu producentów zapewnia o bezpieczeństwie swoich wyrobów umieszczając na etykietkach wytwarzanych przez siebie produktów znak „przekreślonego kłosa”. Oznacza to, ze taki produkt jest zupełnie bezpieczny. Duży wybór produktów bezglutenowych znajdziesz również w mniejszych sklepach ze zdrową żywnościa.
    Polecam również wziąc pod uwagę sklepy online, szczególnie jeśli chodzi o wyroby cukiernicze oraz przyprawy. Jak tutaj https://bezgluten.pl/sklep/109-wyrob...e-bezglutenowe
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 09-08-19 o 08:49

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości