+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Nie zarejestrowany
    Guest

Smile mam 16 lat-choruje na crohna

Witam! Mam 16 lat choruję na crohna 3 lata, nie jest to łatwa choroba ,ale ważna jest jak najszybsza diagnoza! Nie wolno się załamywać ,z tą chorobą da się żyć!
    Przeszłam wiele badań oraz długą drogę leczenia.
    Obecnie bol brzucha zdarzają się raz na kilka miesięcy, jem to co lubię, byle zdrowo.Nie jem ciemnego pieczywa, nie piję gazowanych napojów,nie jem smażonych potrawy, jem rzeczy ekologiczne ,wiadomego pochodzenia. Polecam zamienić cukier w herbacie na miód (rzepakowy-b.dobry),zwracam uwagę na skład tego co kupuję. I oczywiście regularnie biorę leki.
    Dużą role odgrywa STRES! Dlatego polecam ograniczyć go do minimum (uświadomić sobie ,ze działa na naszą niekorzyść) i po prostu z nim walczyć

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Nie zarejestrowany
    Guest
    proponuję wspomóc się leczeniem naturalnym ( warto udać się do dobrego lekarza w tej dziedzinie medycyny) , a przyjmując sterydy koniecznie posiłkować się probiotykiem ponieważ steryd zaburza naturalną florę organizmu osłabiając go dodatkowo , Paniom dodatkowo watro zalecić lek probiotyczny miejscowy- invag

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    proponuję wspomóc się leczeniem naturalnym ( warto udać się do dobrego lekarza w tej dziedzinie medycyny) , a przyjmując sterydy koniecznie posiłkować się probiotykiem ponieważ steryd zaburza naturalną florę organizmu osłabiając go dodatkowo , Paniom dodatkowo watro zalecić lek probiotyczny miejscowy- invag
    to prawda jak zażywam lactoral w celu osłony i regeneracji jelit

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie sterydy zrobiły straszne spustoszenie w organizmie , do tej pry nie brałam probiotyków , ponieważ nie wiedziałam że może być aż tak źle , teraz biorę zarówno doustnie , a także dopochwowo invag- nie lekceważcie sterydów naprawdę mogą zrujnować organizm

Nie zarejestrowany
    Guest
    mnie polecono lactoral jako probiotyk łagodzący objawy samej choroby i faktycznie trzeba przyznać że działa

Nie zarejestrowany
    Guest

Akademia Medycyny Regeneracyjnej

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Zgadzam się z poprzednikiem,lcznie naturaln napwno nie zaszkodzi a wrecz moze przyniesc mega skutki.

Nie zarejestrowany
    Guest

Stomia u kobiet

Dzień dobry ! Jestem młodą położną studiująca na studiach magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. potrzebuje pomocy jeśli tylko mogę o nią prosić. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej dotyczącej seksualności i kobiecości kobiet ze stomią. Chciałbym otworzyć ludziom oczy na tak często unikany temat jakim jest stomia. Wiem i rozumiem ze temat może być krępujący i niezwykle intymny . By mi się udało przeprowadzić badania potrzebuje ogromnej ilości wypełnionych ankiet. Niestety większość osób jest niezbyt chętna do jakiejkolwiek pomocy. Cel to 100 ankiet i jest do niego niezwykle daleka droga. Będe bardzo wdzięczna za uzupełnienie ankiety, co pomoże mi w napisaniu pracy. Dziękuje wszystkim <3
    Ankieta jest całkowicie ANONIMOWA

Oto link do ankiety:forms.gle/j9CnbjLVfrLS3Nys9
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-05-19 o 15:58

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości