+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
    Nie zarejestrowany
    Guest

Smile

Sam na alergię od dziecka na trawy zboża jak się wszystko zacznie pylić to chodzę z katarem i czerwonymi oczami ale dobry alergolog postawił mnie na nogi mogę zapomnieć o alergii dzięki lekom jakie mi przypisał. Świetnych specjalistów znajdziesz tutaj ranking.abczdrowie.pl/s/Alergolog Polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-05-18 o 22:14

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Biorę różne leki odczulające, przez kilka lat dostawłam jakieś leki, od których spałam całymi dniami, ledwo się na nogach trzymałam. Jak ktoś z Was szuka dobrego alergologa w Legionowie, ewentualnie w Ząbkach, to mogę Wam polecić doktora Tomasza Matuszewskiego. To bardzo dobry alergolog, w końcu wyprowadził mnie na prostą.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-18 o 21:55

Mieszka w
    poznań
    Przy odczulaniu najważniejsza jest odpowiednio dobrana dieta. Mi dietetyczka zaproponowała zrobienie testów na to by sprawdzić czy nie jestem uczulona na gluten czy białko by wykluczyć nietolerancję pokarmową i tym samym sprawdzić przy okazji czy nie jestem uczulona na coś jeszcze... Czy ktoś z Was wykonywał takie testy? Sporo informacji jakie testy zrobić oraz adresy laboratoriów znalazłam na eurolinefood.pl/euroline-food-sklady-testow/. Korzystaliście z pakietów tej firmy? Wybrać wersję podstawową czy rozszerzoną?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-06-18 o 20:55

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    POLECAM artykul o probiotykoterapii - alergie to roniez skutej złej flory bakteryjnej w naszych jelitach. facebook.com/JOYDAY.info/photos/a.405056509514976/1499293273424622/?type=3&theater
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-10-18 o 20:32

Mieszka w
    Warszawa
    A co sądzicie o biorezonansie?
    Jestem alergiczką, choruję w zasadzie od dzieciństwa, ale w ostatnim czasie choroba bardzo się nasiliła, momentami nie daję rady. Mam alergie wziewne i pokarmowe, muszę uważać na każdym kroku.
    Próbowałam już chyba wszystkiego, od tradycyjnej medycyny na metodach domowych - nic nie pomaga. Nie mogę mieć w domu zwierzaka, nie mogę mieć dywanu, nie mogę wielu rzeczy jeść. Szlag mnie czasami trafia, rodzina cierpi razem ze mną.
    Koleżanki z pracy radzą, aby zdecydowała się na biorezonans, podobno super metoda, ale ja wolę pięć razy zapytać, tym bardziej, że rozważam usługę pełnopłatną (prawdę powiedziawszy nie wiem nawet, czy ktoś robi w ramach bezpłatnej opieki medycznej, a jeśli tak, jakie będą terminy...)
    Polecono mi Biorezonans Economica Wilanów. Wstępnie jestem zdecydowana, ale chciałabym poznać Wasze opinie. Co w ogóle o tym sądzicie? Ja słyszałam wiele pozytywów, mam nadzieję, że w moim przypadku ta metoda zadziała i alergia odejdzie w niepamięć...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-12-18 o 18:25

Nie zarejestrowany
    Guest
    Niestety, ale alergii często nie da się wyleczyć. Ale za to można przeciwdziałać objawom. mój synek ma alergię, która objawia się pojawianiem się na skórze suche plamy. No i po prostu mały musi unikać alergenów — pierza i starego kurzu. A objawy łagodzone są dzięki świetnej linii emolientów atoperal

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Polecam badania przeciwciał we krwi, które w przeciwieństwie do punktowych testów skórnych mają kilka zalet:
    - charakteryzuję się większą czułością, czyli prawdopodobieństwo wykrycia alergii jest większe
    - nie wymagają odstawienia leków przeciwhistaminowych, które uśmierzają objawy alergii
    - można zlecić je nawet u dzieci poniżej 6 m.ż., które nie wysiedzą spokojnie przez dłuższy czas
    - można wykonać je przy zmianach skórnych.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości