+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
    maltka
    Guest

...

Bardzo mi pomagają kapsułki maxi3vena, wzmacniają one ściany żył i wzmagają przepływ krwi, po nich minęło u mnie uczucie ciężkości i ból nóg. Poczułam znaczną ulgę , teraz po pracy już nie odczuwam tych wszystkich niemiłych dolegliwości.

Nie zarejestrowany
    Guest
    hm... mi pojawiają się pierwsze zgrubienia na łydce i lekarz powiedział, że to przez tryb mojego życia, a mam dopiero 40 lat... lecę zaraz do apteki po maxi3venę, bo to jeszcze jest czas, żeby poprawić krążenie i powalczyć z żylakami. nie chcę przecież mieć operacji!

Atama
    Guest
    Ja może tutaj dopytam, bo powinnyście się orientować. Jak wygląda sprawa z antykoncepcją hormonalną przy chorobie zakrzepowej? Słyszałam, że w tej sytuacji polecane są tabletki Orlifique?

Regina40
    Guest
    Biorę je już kilka miesięcy. Co byś chciała wiedzieć?

madamka
    Guest

....

Lepiej zapobiegać niż potem leczyć. Pomaga mi w tej chwili maxi3vena, kapsułki. które wspierają prawidłową pracę układu żylnego, wpływają też korzystanie na krążenie żył i funkcjonowanie naczyń krwionośnych, po nich minęły obrzęki i bóle nóg. O wiele lepiej się czuję po całym siedzenia za biurkiem w pracy

Atama
    Guest
    Regina, przede wszystkim jak je tolerujesz? Są jakieś niedogodności?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wawa
    na tej stronie abc-zylakow.pl/co-na-zylaki-nog-pomoze/ przeczytałem o naturalnych metodach leczenia żylaków, ale to najlepiej byłoby wybrać się do flebologa, szukanie na własną rękę to strata czasu. Chyba, że macie jakieś dowody na to, że naturalne metody są przynajmniej tak samo skuteczne, jak dopasowane leki? W moim przypadku dopiero konsultacja z lekarzami (-ami!) przyniosła jakiekolwiek efekty...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-09-19 o 07:37

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości