+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    LUBIĘ FORUM Avatar anet

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - jak je wybrać?

Rozpoczął się rok szkolny, wybierasz zajęcia dodatkowe dla swoich dzieci, by zorganizować im czas wolny po lekcjach. Zastanów się, jakie zajęcia przyniosą im najwięcej korzyści, pamiętając, że nadmiar może im zaszkodzić. Lektura październikowego "Zdrowia" pomoże ci dobrać jak najlepiej zajęcia dla dzieci.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Zajęcia sportowe dla dzieci to świetny sposób na to, by zagospodarować dziecku wolny czas. Na takich zajęciach dzieci poprawiają motorykę, uczą się współpracy, rywalizacji i poznają co to praca w grupie. Osobiście uważam, że lepiej wybrać jedne fajne zajęcia niż kilka zupełnie niezwiązanych z zainteresowaniami dziecka.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-04-15 o 09:01

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Uważam, że warto zapisywać dziecko na zajęcia dodatkowe- w ten sposób od małego uczy się nowych rzeczy i być może w przyszłości pozwoli mu to odnaleźć prawdziwe hobby Moja córka w szkole uwielbia plastykę i wszelkie artystyczne zajęcia, dlatego zapisałam ją do pracowni rysunku domin.pl I cieszę się, gdy widzę z jaką pasją poświęca się malowaniu, rysowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-16 o 11:46

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja starałam się znalezc takie zajęcia dodatkowe dla mojego dziecka w ktorych zabawa i mile spedzanie czasu będzie połączone z edukacją , wybralam kursy programowania dla dzieci w Gigantach Programowania, mają oni świetne godziny prowadzenia kursów oraz dogodne lokalizacje, byl to strzał w 10, polecam !

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

decoupage

Witam,moja córka bardzo chce chodzic na zajęcia plastyczne. Bardzo bym chciała dzielic z nią pasje i spędzać z nią więcej czasu. Co sądzicie na temat zdobieniach decoupage sklep.inspirello.pl/kategoria/serwetki.htmlCo warto wybrac,aby zdobić pudełka na biżuterie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 13:38

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości