+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 109
    Nie zarejestrowany
    Guest

Implanty zębów

Najlepszym sposobem na obniżenie kosztów implantu jest poszukanie kliniki znajdującej się w mniejszym mieście. Usługi wykonywane w takich miejscach nie odbiegają jakością tym oferowanym w dużych miastach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-09-17 o 22:38

LUBIĘ FORUM
    WARTO! Nie ma co się zastanawiać! Jakość mojego życia z zębami(implantami) totalnie wzrosła, mogę się w końcu swobodnie śmiać i być sobą. Mój uśmiech uratowali implantolodzy w Eurodentalu w Warszawie, mogę polecić każdemu - profesjonaliści w każdym calu!

Malinkaa__
    Guest
    Ja jak większość wypowiadających się w wątku. też jestem za tym, że trzeba zrobić implant - braki w uzębieniu nie są zdrowe ani estetyczne. Dlatego jak straciłam ząb od razu wstawiłam implant. Skorzystałam z usług zaufanego implantologa w Eurodental na Nowowiejskiej 37 w Warszawie. Z tego co kojarzę można u nich skorzystać z darmowej pierwszej konsultacji i wykonać plan leczenia wraz z wyceną.

MedykDent
    Guest

Implanty zębowe - czy warto?

Dokładnie zgadzam się z tym, że najlepszym sposobem na obniżenie kosztów implantów zębów jest poszukanie kliniki znajdującej się w innym, mniejszym mieście. Tam ceny będą z pewnością bardziej przystępne a jakość pozostanie na takim samym poziomie. Więcej na temat tego, od czego zależy cena implantów można przeczytać na moim blogu http://www.medykdent.pl/blog/od-czeg...implantu-zeba/ Składa się na nią wiele elementów. To nie tylko koszty prowadzenia działalności, ale również doświadczenie lekarza.

attavyros
    Guest
    moim zdaniem warto, robilam pare ladnych lat temu i wszystko dziala jak w zegarku usmiech naprawde pieknie sie prezentuje. W eurodentalu teraz mozna sie skonsultowac za darmo i zobaczyc czy odpowiada wam taka opcja

polinkaa
    Guest
    Oczywiście, że warto! Ja co prawda nie miałam wyboru bo nieszczęśliwie wybiłam jedynkę, ale i tak uważam, że nie ma się co zastanawiać. Tym bardziej jak znajdzie się odpowiednią klinikę, ja robiłam w Eurodentalu w Warszawie na Nowomiejskiej i jestem bardzo zadowolona. Implant nie przeszkadza mi na co dzień i czuję się z nim jak z prawdziwym zębem, a służy mi już bardzo długo. Ceny też są bardzo atrakcyjne i praktycznie na każdą kieszeń, a wiadomo, że na czym jak na czym ale na zębach oszczędzać nie można.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Jak najbardziej, na implanty zębów zdecydować się warto. Jeśli wahasz się pomiędzy założeniem implantów lub mostka, zdecyduj się na implanty. Most osłabia zęby, które pozostały, gdyż trzeba je pod niego dostosować (czytaj: spiłować). Jeśli na temat implantów chciałbyś dowiedzieć się więcej, zerknij tutaj: proclinicdental.pl/service/implanty (odpowiedziano na wszystkie, najczęściej zadawane pytania).
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-11-17 o 21:31

Nie zarejestrowany
    Guest

re

W Poznaniu jest NewDentClinic i tam mają świetnego lekarza od implantów.
    Nie wiem czy kojarzycie, ale warto się na pewno wybrać nawet dla samej konsultacji.
    Bo jednak tutaj mówimy o naprawdę poważnym temacie. Wstawienie implantów wymaga fachowca z wieloletnim doświadczeniem.
    Nie oddajcie się do dyspozycji komuś, kto niedawno zaczął się tym zajmować.
    To mega poważny zabieg.

Nie zarejestrowany
    Guest

Implanty Katowice

Bardzo profesjonalni implantolodzy , zresztą cały zespół fachowcow jest w Katowicach w Astra Dent. to Ślaskie Centrum Implantologii stomatologii estetycznej , pracuja na najnowszym sprzecie, mają i tomograf i profesjonalny sprzet do leczenia. Na południu to jedni z najlepszych jak czytałam opinie

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Opole
    NewDentClinic z Poznania jak najbardziej. Świetne podejście do pacjentów i szeroki zakres usług z implantologią włącznie. Mój ojciec robił u nich implanty i jest zadowolony. Ja do New Denta chodzę póki co tylko na kontrole.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości