+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Temat: Mezoterapia

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mezoterapia jest bardzo popularnym zabiegiem sama wykonuję ja parę razy do roku i mam piękną bużke po niej Chodzę do swojej pani doktor Dalii Chrzanowskiej która jest świetnym specjalistą ranking.abczdrowie.pl/d/dalia-chrzanowska-dermatolog-rzeszow-28452
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-05-18 o 20:32

Besia
    Guest
    Ja też lubię mezoterapię i kilka razy w roku staram się ją robić. Jeśli chodzi o miejsce to wrocławiankom polecam salon COCO-TIME na ul. Trawowej 53 A. jestem ich klientką od kilku dobrych lat. Bardzo rozbudowana oferta zabiegowa. Ostatnio robiłam zabieg z mezoterapii mikroigłowej Dr Pen, idealny do redukcji blizn potrazikowych, z którymi zmagam się od dłuższego czasu.

Nie zarejestrowany
    Guest

medycyna estetyczna

Ja wykonywałam mezoterapię i inne zabiegi z medycyny estetycznej u dra Migały w Klinice Sfera, zdecydowanie polecam tego lekarza i tę klinikę, ponieważ naprawdę zna się na swojej specjalizacji. Efekty zabiegów super, duża wiedza i doświadczenie doktora na pewno mają tu olbrzymie znaczenie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Międzychód
    Hej dziewczyny, a jak ta mezoterapia w ogóle wygląda? Pytam, bo jestem zainteresowana zabiegiem w klinice Novoderm w Łodzi. Czy to boli? I jak oceniacie efekty na skórze? Słyszałam również, że ten zabieg należy powtarzać, w jakich odstępach czasowych? Przydadzą mi się wszelkie informacje, ponieważ chciałabym się jak najszybciej zapisać.

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Ja polecam wybrać się na konsultację do dobrego specjalisty z zakresu medycyny estetycznej, taki lekarz na pewno dobierze odpowiednią kurację Mezoterapia igłowa jest wg mnie akurat super, ja stosowałam akurat z kwasem hialuronowym. Zabieg wykonywałam w tej klinice klinikasfera.pl u dra Migały.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-10-18 o 21:37

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Koszalin
    Moja siostra miala robiona mezoterpie na skore głowy, podobno sobie bardzo chwali.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Ja na takie zabiegi chodzę do doktor Paradowskiej w Krakowie. Ostatnio próbowałam mezoterapii osoczem bogatopłytkowym i bardzo fajnie wygładziło to wszystkie moje zmarszczki. Rzeczywiście skuteczny zabieg.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-18 o 22:11

Doris50
    Guest
    Ja z Poznania jeżdżę do rodziców do Wolsztyna i tam chodzę do zaufanej specjalistki dr Berlińskiej. A mezoterpia jest fajnym zabiegiem, daje widoczne efekty. Można to chyba porównać z takim zastrzykiem energii dla skóry. Ja robię przeciwstarzeniowo, ale chcę namówić męża, by spróbowała na łysienie. Na to zabieg także się sprawdza.

Emilenka
    Guest

...

Mi mezoterapię zaproponowali w gdańskim salonie Care Medica gdzie byłam się pytać co polecają na blizny potrądzikowe bo to była moja zmora. Przy okazji pozbyłam sie tez kilku zmarszczek, które mi przeszkadzały Zdecydowałam się na tą mezotrapię - ona jest z zastosowaniem preparatu neauvia hydro deluxe, który odbudowuje skórę i pozwala utrzymać ją elastyczną i jędrną. Efekt rewelka, buźka gładka jak pupa niemowlaka, sprężysta, jędrna, blizny zeszły.

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Ja taki zabieg mezoterapii z kwasem hialuronowym wykonywałam w Klinice Sfera u dra Migały i mogę zdecydowanie polecić. Super wpłynął na moją skórę i na jej jędrność oraz witalność. Żadne kosmetyki nie dawały takiego rezultaty, moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja w piękno i dobrą kondycję skóry.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości