+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    gość
    Guest

bóle stawów , drętwienie

witam. mam problem ze stawami już od kilku lat. otóż staw w prawej ręce tak jakby "chrupie". natomiast w prawej przesuwa sie kość. nie miałam dotąd żadnych urazów typu skręcenie czy złamanie.
    od kilku dni do tego "chrupania" doszedł ból przy poruszaniu stawem i drętwienie.
    podobnie od kilku miesięcy dzieje sie tak w stawach kolanowych itp. po dłuższym bezruchu gdy próbuję poruszyć nogą czuje odrętwienie i straszny ból. po chwili mija ale jest to bardzo uciążliwe.
    niepokoi mnie to jeszcze bardziej bo mam dopiero 16 lat .
    co mi jest i jak to wyleczyć ? są jakieś domowe sposoby na to , czy konieczna jest wizyta u lekarza ?

Nie zarejestrowany
    Guest

bóle stawów

osobiście stosuje różnego rodzaju maści, czasem pomagają i tabletki przeciwbólowe, ale lepiej jednak odwiedzić lekarza, kto wie czego to może się okazać objawem, sama mam problemy z bólami stawów
    Ostatnio edytowane przez balbina1 ; 05-12-11 o 22:36 Powód: spam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Czytam te wszystkie opowiesci na forach i widze, że jest masa ludzi z podobnym problemem do mojego. Bez względu na wiek każdemu coś dolega. Ja osobiście narzekam na staw biodrowy. Czasami ból jest nie do wytrzymania. Mam problemy z chodzeniem... Byłam już u różnych lekarzy. Większość wypisuje mi skierowania do sanatoriów z nfz, ale tam trzeba czekać prawie 2 lata na to, żeby móc skorzystać z jakiś wczasów z zabiegami. Nie chce tyle czekać. Lekarz rodzinny wypisał mi z kolei skierowanie na rehabilitacje w pobliskiej przychodni, ale tam tez kolejka, że ho ho. Wyobraźcie sobie, że na zabiegi czeka się pół roku! Opadam z sił. Gdzieś na jakimś portalu wyczytałam coś o turnusach rehabilitacyjnych nad morzem i w górach. Zaczynam się poważnie nad tym zastanawiać, ponieważ zdrowie seniora jest najważniejsze i nie chcę tracic czasu na czekanie... Czy ktoś z Was korzystał prywatnie z takich wczasów leczniczych? Proszę o opinie i porady. Wszelka pomoc będzie dobra
    Ostatnio edytowane przez balbina1 ; 09-12-11 o 22:00

zdrowa+
    Guest
    Niestety nic nie wiem na temat wczasów leczniczych, ale ostatnio miałam doczynienia dużo z lekarzami i nfz, i przekonałam się, że jeżeli poszukamy wśród różnych placówek, to znajdziemy szybki termin do specjalisty. Trzeba tylko poszukać placówki mniej obleganej, czyli gdzieś na uboczu, albo z trudnym dojazdem. Różne taktyki można zastosować. Na pewno nie można się poddawać!!! Życzę zdrowia i dużo cierpliwości!!!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał gość Zobacz post
    witam. mam problem ze stawami już od kilku lat. otóż staw w prawej ręce tak jakby "chrupie". natomiast w prawej przesuwa sie kość. nie miałam dotąd żadnych urazów typu skręcenie czy złamanie.
    od kilku dni do tego "chrupania" doszedł ból przy poruszaniu stawem i drętwienie.
    podobnie od kilku miesięcy dzieje sie tak w stawach kolanowych itp. po dłuższym bezruchu gdy próbuję poruszyć nogą czuje odrętwienie i straszny ból. po chwili mija ale jest to bardzo uciążliwe.
    niepokoi mnie to jeszcze bardziej bo mam dopiero 16 lat .
    co mi jest i jak to wyleczyć ? są jakieś domowe sposoby na to , czy konieczna jest wizyta u lekarza ?
    A czy ból w kolanie jaki czujesz po dłuższym bezruchu zlokalizowany jest może po zewnętrznych stronach kolan? Ja miewam takie bóle. Czasem wręcz ciężko jest mi postawić kilka pierwszych kroków (zwłaszcza odnosi się to do lewej nogi). U mnie wynika to z lekkiego skrzywienia lewej stopy, przez co inaczej układają się kości nogi. Sam ból pochodzi natomiast z naciągającego się właśnie w okolicy kolana mięśnia.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Równiez miałem problemy z bólem stawow i a początku stosowałem maści, lekarstw niestety nie mogłem bo mam zniszczony żołądek, za młodu trochę chorowalem. Niedawno bylem na konsultacji u zaufanego lekarza i polcił mi rezonator biofotonowy, drogi bardzo ale wzialem na raty i stosuje od miesiaca jest coraz lepiej, czekam na dalsze efekty.

powrotu do zdrowia zycze, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja sie po prostu nie rozstaję z żalem Biofreeze, coś na zasadzie krioterapii, od niedawna dostępny w Polsce np. Tu: www.biofreez.com.pl W moim przypadku działa na ból mięśni i stawów. Polecam!!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Katowice
    Ja stosuję ocieplacze na stawy z il-texu. Regularne zakładany ocieplacz na łokieć wyleczył zupełnie ból w prawej ręce.

Nie zarejestrowany
    Guest

Post Bół przy zginaniu palców u ręki

Witam. Mam 17 lat od 2-3 lat mam problem z lewą ręką. Gdy rano wstaje nie mogę zgiąć palców i podczas próby zginania odczuwam wielki ból. Zbiegiem dnia zakres zginania palców jest większy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    z biegiem *

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości