+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2

Witaminy w kosmetykach - jakie są najskuteczniejsze?

witaminy są bardzo pożądanym składnikiem kosmetyków i zawiera je większość kremów, balsamów, czy szamponów. Każda witamina ma inne spectrum działania, więc kupując kosmetyk warto wczytać się w etykietę, by wybrać preparat odpowiedni do potrzeb swojej skóry. W grudniowym Zdrowiu znajdziesz wskazówki, które ułatwią ci dokonanie właściwego wyboru.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 12:52

Nie zarejestrowany
    Guest

witaminy w kosmetykach

Czytać etykiety to raz, dwa zwracać uwagę również na inne oznaczenia. Ale czym kobiety kierujemy się w wyborze kosmetyków? Ceną, wyglądem czy zawartością?

sofka
    Guest
    Myślę, że większość jednak kieruje się ceną potem jakością.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    ja zwaracam uwage na etykiety. Coraz częściej jednak przeważa u mnie jakość a nie cena. Z doświadczenia wiem, że czesto te tanie się po prostu nie opłaca, bo ani nie są dobre ani wydajne.

Banned
    ja zauważyłam, że nie toleruję kosmetyków z witaminą A, zawsze mam po nich podrażnioną skórę. Ale ogólnie wolę dermokosmetyki, więcej kosztują, ale mam pewność, że są dobre

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Ja także staram się zawsze patrzeć na skład danego kosmetyku,chociaż mam kilka sprawdzonych firm którym po prostu ufam i wiem,że ich działanie nie wpłynie źle na moją cerę.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Także w kosmetykach domowych warto brać pod uwagę witaminy - np. wiele osób zaleca moczenie dłoni w ciepłym oleju by je natłuścić i zregenerować, ale warto wybrać taki olej, który ma dużo witaminy E która odżywia i witaminy A która wpływa na piękny wygląd skóry. Osobiście rekomenduję więc w takim przypadku olej rzepakowy.

malpolata
    Guest
    u mnie obecnie testowane są kosmetyki naturalne, moim mowym nabytkiem jest serum silnie nawilżajace clochee i musze powiedziec ze daje rade i u mnie i u mojej mamy czyli kobiety po 50 gdzie skóra jest wysuszona

Ja często oglądam program Bosackiej - "Wiem co jem i co kupuję" i dzięki temu wiem na co zwracać uwagę czytając skład kosmetyków

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Caramela
    Cytat Napisał malaksiezniczka Zobacz post
    Ja często oglądam program Bosackiej - "Wiem co jem i co kupuję" i dzięki temu wiem na co zwracać uwagę czytając skład kosmetyków
    ooo też to uwielbiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości