+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Soczewki

Nie zarejestrowany
    Guest
    Fajne soczewki na pewno znajdziecie w salonie optycznym Fielmanna. Tam mają zawsze soczewki od najlepszych producentów. Sama zresztą je u nich kupuję i jestem z nich zadowolona.

Olivia Wicka
    Guest
    A ja jak mam być szczera to jestem przeciwna soczewkom. Dostałam po nich okropnego stanu zapalenia. Ogólnie tragedia. A już nie wspomnę zapaleniu spojówek albo zespołu suchego. ja się zdecydowałam na zabieg Lentivu w Optegrze w Łodzi. za wizytę kwalifikacyjną płaciłam 149 zł zamiast 299 zł a to jest ogromna różnica.

Milka22
    Guest
    Nie wiem, ja tez jestem przeciwnikiem soczewek. Albo miałam zapalenie spojówek, albo zapalenie rogówki albo zespół suchego oka. Też jestem po laserowej korekcji wzroku EBK w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Swoją droga mają tutaj świetną okulistykę dziecięcą.

Jungle88
    Guest
    Cytat Napisał Olivia Wicka Zobacz post
    A ja jak mam być szczera to jestem przeciwna soczewkom. Dostałam po nich okropnego stanu zapalenia. Ogólnie tragedia. A już nie wspomnę zapaleniu spojówek albo zespołu suchego. ja się zdecydowałam na zabieg Lentivu w Optegrze w Łodzi. za wizytę kwalifikacyjną płaciłam 149 zł zamiast 299 zł a to jest ogromna różnica.
    Pamiętam, ze udało mi się na tą promocje załapać i nie żałuję. Ja właściwie poruszałam sie już normalnie następnego dnia po laserowej korekcji

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Noszę soczewki i jestem baaardzo zadowolona! W okularach mi niezbyt ładnie, w soczewkach się zdecydowanie lepiej czuję - co też wpływa na pewność siebie w pewnym stopniu, o. Zadowolona jestem, zakładanie/zdejmowanie to też kwestia sekund, choć na początku było ciężko :3 Czasami zdarza mi się w nich spać, ale staram się tego nie robić, bo niezdrowe dla oka. Tak wiec nie polecam .....

Zerknijcie sobie do salonów Trendy Opticians. Sama dobierałam tam soczewki dla siebie. Na pewno na duży plus jest tam mozliwość przebadania sobie wzroku.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości