+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2

Trudny trądzik po trzydziestce

Trądzik wcale nie jest zmorą tylko dojrzewającej młodzieży - coraz więcej osób po trzydziestce boryka się z tym problemem. Najdziwniejsze jest to, że trądzik może pojawić się nawet u tych dorosłych, którzy wcześniej nigdy go nie mieli.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Tez mam czasem pryszcze mimo 30-tki. Wiesz co, jest domowy sposób, żeby się szybko ich pozbyć Posmaruj pryszcza grubą warstwą pasty do zębów i idż tak spać. Rano będzie wyschnięty i łatwy do zakrycia korektorem. To nie żart

kesera
    Guest
    Oj, nie, to już lepiej curiosinem posmarować pryszcze , to potem znaku nawet po nich nie będzie.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    - środki przesuszające skórę (nadtlenek benzoilu, kwas salicylowy, toniki spirytusowe), mogą stymulować trądzik, także częste mycie nie jest wskazane,
    - weź aspirynę lub ibuprofen, zmniejszają ostre zapalenia, rezygnujemy, gdy trądzik się "uspokoi",
    - toniki ziołowe, bezalkoholowe (wskazany kwas glikolowy),
    - delikatnie przecieramy wodą z cytryną, ogórkiem zielonym, aloesem, octem,
    - uwaga na słońce, opalanie drażni trądzik,
    - punktowo; sok z cebuli, pasta do zębów, roztwór sody oczyszczonej, to wszystko bardzo ostrożnie.
    - nie wyciskaj, to powoduje zakażenie wtórne,
    Dieta lekkostrawna, bez ostrych przypraw, ciężkich tłuszczy (kurczak, żółty ser, pikle, grzyby w marynacie - wykluczone). Stosować zioła uspokajające, tonizujące układ nerwowy. Stosować zioła na przemianę materii, szczególnie wątrobę i regularne wypróżnianie.
    http://zdrowadroga.com/

Mieszka w
    Warszawa
    Tabletki na trądzik - derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
    Ostatnio edytowane przez kasia1072 ; 10-08-19 o 18:20

Witaminka-
    Guest

tłuszcze

Zrezygnuj z tłuszczu i staraj się przygotowywać potrawy w zdrowy sposób. Zobaczysz, że gotowanie na parze lub grillowanie jest o wiele smaczniejsze, a równie proste, co zwykłe smażenie na patelni. Jeśli nie masz ochoty na takie zmiany, wystarczy smażyć mięso na patelni teflonowej, dzięki której potrawa nie będzie przywierać i usmaży się bez oleju.

Manuella
    Guest
    Ja staram się odżywiać zdrowo, unikam czekolady :-( Mimo to i tak mam problemy z ciągłymi wypryskami na twarzy.. Jak na razie próbowałam z tańszymi środki ale nic nie skutkuje.. Myślę, żeby zainwestować trochę więcej. Myślicie, że powinnam iść do salonu kosmetycznego czy kupić jakieś kosmetyki?

Mieszka w
    wrocław
    ja też zmieniłam swoją dietę i kondycja skóry zdecydowanie się poprawiła, jeśli wyskoczy mi jakiś nieprzyjaciel to smaruję go curiosinem i po paru dniach systematycznego stosowania pryszcz znika

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    A próbowałyście Acne Derm? Mojej siostrze bardzo pomaga na trądzik i plamki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Z metod które na sobie przetestowałam jeżeli chodzi o walkę z trądzikiem najbardziej skuteczne okazał się przyjmowanie tabletek IQFACE.Wyleczyły wypryski i przebarwienia po trądziku.Nawrotu nie ma więc uważam że pozbyłam się skutecznie tego problemu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości