+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Tak, ten zabieg można wykonywać niezależnie od rodzaju skóry i pory roku

ArmaniMania
    Guest
    U mnie występowały blizny po 30-stce i to straszne Pomogła tylko terapia laserem a potem miałam uzupełnienie jej zabiegiem regeneracyjnym z Restylane Skinboosters.

Nie zarejestrowany
    Guest

Trądzik

Mój brat zmagał się z naprawdę straszym trądzikiem, od lekarza do lekarza co chwile inne maści. Wybraliśmy się w końcu do p. Budzicz z Krakowa
    Zaczął zupełnie inne leczenie niż dotychczas i w końcu widać efekty. Także jak masz możliwość to udaj się na wizytę

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Polecam artykuł, który pomoże dobrać odpowiedni zabieg kosmetyczny do rodzaju skóry istudio.com.pl/odpowiednie-zabiegi-kosmetyczne-dla-danego-typu-skory/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-19 o 22:08

iwonka555
    Guest
    mi się też cera mocno pogorszyła po 30tce, zrobilo mi sie pełno krostek i niestety zostały brzydkie blizny po nich, ale walczę z tym przy pomocy żelu sutricon łatwo się go nakłada, tworzy taką delikatną, powłokę matową na skórze, jestem zadowolona z efektu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-08-19 o 20:38

Olkka
    Guest
    Dermokosmetyki serii Acne z Novaclear. Jak dla mnie rewelacja. Poleciła mi je koleżanka. Ładnie dbają o cerę, oczyszczają ją i odblokowują pory. regulują wydzielanie sebum oraz zapobiegają powstawaniu zaskórników. Łagodzą zmiany zapalne a alantoina i pantenol działają nawilżająco i wygładzająco.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Olkka Zobacz post
    Dermokosmetyki serii Acne z Novaclear. Jak dla mnie rewelacja. Poleciła mi je koleżanka. Ładnie dbają o cerę, oczyszczają ją i odblokowują pory. regulują wydzielanie sebum oraz zapobiegają powstawaniu zaskórników. Łagodzą zmiany zapalne a alantoina i pantenol działają nawilżająco i wygładzająco.
    Potwierdzam! Dermokosmetyki NovaClear Acne są naprawdę skuteczne w walce z trądzikiem i nadmiernie przetłuszczająca się skórą. Nie wyobrażam sobie już codziennej pielęgnacji bez ich użycia oczyszczającego żelu to mycia twarzy, toniku czy też kremu matujacego, który jest genialny również pod makijaż.

Klaudia22
    Guest
    I ja uwielbiam serią Acne! Zwłaszcza te ich matujące produkty, świetnie się trzymają i dają długotrwałe efekty.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości