+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar balbina1

Question Czy warto kupować żywność ekologiczną?

Powstaje coraz więcej sklepów, także internetowych, z żywnością ekologiczną. Produkty tam sprzedawane są, niestety, znacznie droższe od tych "zwykłych". Czy warto płacić dwukrotnie więcej za marchewkę ekologiczną? Co warto kupować w takich sklepach?

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie mam zaufania do produktów nazywanych eko. Mam wrażenie, że produkcja na małą skalę, niemal chałupnicza, odbywa się poza wszelką kontrolą. Ale robię jeden wyjątek - wędliny - te kupuję w malym sklepiku, są tam pyszne wyroby od "chlopa". Nie wiem, czy są eko, mają cenę dwukrotnie (albo i więcej) wyższą niż wyroby wędlinopodobne sprzedawane w supermarkecie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Również nie do końca ufam produktom eko. Szczególnie po aferze ogórkowej. Ponieważ warzywa eko są nawożone tylko w sposób naturalny mogą mieć na sobie groźne bakterie które często ciężej zmyć niż"chemię". Z tego powodu szczególnie unika gotowych potraw ekologicznych bo jak sama nie umyję to nigdy nie wiem...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja właśnie będę miała swoje pierwsze podejście do żywności EKO, bo wybieram się w przyszły weekend na Targi Regionalia- póki co jestem nastawiona pozytywnie !

hania_34
    Guest
    Zdarza się mi kupować żywność ekologiczną, głównie mąkę, przetwory zbożowe.
    Mam swój ulubiony sklepik w którym wiem że żywność jest naprawdę eko.

http://www.codogara.pl/5308/kopytka/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-04-13 o 10:35

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar kajetka
    Mieszka w
    Sieradz
    Ja nie brałam pod uwagę aż tak żeby kupować tam tylko produkty. Jeśli chodzi o jakiś wyrób to zamawiam od znajomej własnej roboty Resztę i tak w sklepie, pewnie w dużym stopniu nam to i tak nie pomoże w dzisiejszych czasach. Trujemy się różnymi rzeczami w różnych okolicznościach.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Przykro mi to mówić, ale mnie... nie stać na żywność eko. Przebitka jest niejednokrotnie nawet 300% w porównaniu ze zwykłymi produktami...

Nie zarejestrowany
    Guest

ankieta

http://www.ebadania.pl/303772a53816e208 piszę pracę mgr na sggw i bardzo proszę o pomoc i wypełnienie ankiety dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-02-14 o 11:20

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Warto, dla zdrowia jest warto zrobić wiele. Jednakże sama nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, wiadomo jest drożej i to o wiele, nie wszystkie produkty, ale np. chleb, owoce, warzywa to warto kupować. Ponadto chodzę na targi żywnościowe. Pierwszy raz poszłam na takie rok temu, w przyszłym tygodniu w Rzeszowie są kolejne. Tutaj macie więcej info. na ten temat http://targispecjal.pl/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-01-14 o 09:36

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ja osobiście nie kupuję takiej żywności, aczkolwiek nie mówię ostatecznie nie Wydaje mi się, że większość tych produktów tak naprawdę nie jest do końca ekologicznych. Ceny są wysokie za tę żywność... Co też niejako odstrasza mnie przed kupowaniem tego. Uważam, że "zwykła" żywność ze sklepu też jest ok.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-01-14 o 09:35

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości