+ Odpowiedz na ten temat
Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32404142
Pokaż wyniki od 411 do 418 z 418
    Kokardka123
    Guest
    Wiem, ze teraz w Optegrze jest promocja i kosztuje 149 zł wizyta kwalifikacyjna zamiast 299 także warto pomyślec Poza tym wiem że została przyznana nagroda Nobla za technikę laserową metodą Lentivu

Nie zarejestrowany
    Guest

astygmatyzm

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    To zależy od wady wzroku i od metody zabiegu. Ja miałam femtolasik, przy wadzie -2,5 i -2,0 i astygmatyzm -3,5. Po zabiegu widziałam super i korzystałam od razu z komputera. Oczywiście na krótko!!!! Na drugi dzień był już z tym problem, bo z bliska fatalnie widziałam. Po 3 dniach spokojnie już pracowałam, oczywiście krótki, tak na 15 minut max i przerwa. Przy tej metodzie nie miałam żadnych dolegliwości bólowych, więc pani doktor nie kazała korzystania z kompa czy tv, uprzedzała o problemach z widzeniem i żeby robić przerwy, zakrapiać oczy itd.
    cześć mam do ciebie pytanie też jestem po femtolasiku i strasznie mnie oczy bolą lekarz mówił że z astygmatyzmem ludzie dłużej się goją
    Miałam podobną wadę -2,5 i -3 i astygmatyzm -4.5 i - 3.5. Jak jest teraz u ciebie ? Czy astygmatyzm miałaś na obu oczach ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy jesteś obecny

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Do osób, które pytały o sens zabiegu przy dużej wadzie. Ja miałem duży astygmatyzm -7! Na prawym oku wada zeszła do 0, na lewym zostało -1,5 cylindra. Mimo to normalnie funckjonuję bez okularów i widzę! Co istotne, miałem metode femto lasik, a ta cała stabilizacja trwała rok, tzn. dopiero na wizycie kontrolnej po roku wyszło mi 0 na prawym i -1,5 na lewym (tu tak było od początku). Teraz zastanawiam się nad rekorekcją, bo jest możliwa na to lewe oko. Zabieg miałem w Weiss Klinik, dr Rogowska Godela.
    Czy jesteś obecny ? by bym miała kilka pytań ?

Elektrolitka
    Guest
    Ja jestem po takim zabiegu Lentivu w Optegrze już rok czasu. Każdy z nas jest inny więc jeden może np dochodzić do siebie 2 dni a inny np 3 dni. A jeszcze inna osoba 1 dzień. Jedno jest pewna, ja tydzień po zabiegu śmiało mogłam już pójsc na basen. Wada -5 i -4. Zeszła do zera.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    U mnie też wada zeszła do zera, metoda EBK w szpitalu medicover w Warszawie. Dr Papierniak była moim lekarzem prowadzącym. Wiadomo uważać na siebie trochę trzeba ale ja żadnych dolegliwości nie miałam po zabiegu. szkoda tylko, że się wcześniej nie zdecydowałam.

Kotelka55
    Guest
    Cytat Napisał Elektrolitka Zobacz post
    Ja jestem po takim zabiegu Lentivu w Optegrze już rok czasu. Każdy z nas jest inny więc jeden może np dochodzić do siebie 2 dni a inny np 3 dni. A jeszcze inna osoba 1 dzień. Jedno jest pewna, ja tydzień po zabiegu śmiało mogłam już pójsc na basen. Wada -5 i -4. Zeszła do zera.

ja miałam zabieg w Optegrze dokładnie 3 miesiące temu. Wszystko sie super zagoiło. Oczy doszły do siebie stosunkowo szybko. 4 tygodnie po zabiegu mogłam sie wspinać

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał stella3 Zobacz post
    U mnie też wada zeszła do zera, metoda EBK w szpitalu medicover w Warszawie. Dr Papierniak była moim lekarzem prowadzącym. Wiadomo uważać na siebie trochę trzeba ale ja żadnych dolegliwości nie miałam po zabiegu. szkoda tylko, że się wcześniej nie zdecydowałam.
    kiedy robilas? po jakim czasie doszlas do siebie?

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Od lat jestem krótkowidzem. Zaczęło się jeszcze w szkole podstawowej i tak pogłębiało się do końca studiów. Obecnie wada już się nie zmienia. Dlatego byłam na wizycie w klinice blikpol.pl. Jestem po wstępnej konsultacji, która wypadła dobrze. Kilka badań i wszystko będzie wiadomo.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-09-19 o 20:10

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32404142

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości