+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    renataBee
    Guest
    Na spuchnięte nogi polecam maxi3vena.pl suplement, który pomaga w przypadku ciężkich i spuchniętych nóg. Sama pracuję w fabryce gdzie przez 8h trzeba stać na nogach więc taki suplement w moim przypadku jest bardzo pomocny.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-01-19 o 20:39

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mam podobnie, obolałe nogi i czasem opuchnięte. Jak to działa i po jakim czasie jest efekt?

Miłłka
    Guest
    Zależy od stopnia zaawansowania twojego problemu. U mnie to były dwa tygodnie. Własciwie ustąpiły wszystkie dolegliwości, czyli ciężkie i bolące nogi oraz ich puchnięcie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mnie to problem z opuchniętymi i ciężkimi nogami bardzo dobrze sprawdziły się tabletki maxi3vena, wystarczy jedna dziennie i czuję sie o wiele lepiej. Nogi nie są już tak ciężki nie puchną mimo, że dalej siedzę w pracy, ale muszę przyznać ze zaczełam więcej chodzic i przechadzam się po korytarzu raz na godznike

Nie zarejestrowany
    Guest
    Myślę, że tu przyczyną może być słabsze krążenie. U mnie też zdarzały się podobne historie, a do tego jeszcze nie mogłam spać w nocy, bo nogi mnie szarpały. Spróbuj tabletki maxi3vena, które powinny przynieść ulgę. A jesli tak się nie stanie, to pewnie trzeba przejść się do lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    W sumie to zastanawiam się, dlaczego masz siniaki. hm... może to coś z krążeniem krwi? Myśle, że wizyta u lekarza będzie dobrym pomysłem. Bo gdyby to był tylko problem ciężkich, obolałych nóg po pracy, to rzeczywiście maxi3vena pomaga na takie przypadki, a tu to sam nie wiem, co to może być.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości