+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 197

Widok mieszany

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy istnieje realny sposób powiększenia penisa?

Witam
    Pewnie każdy ma dość tych pytań bo podejrzewam, że są dość częste... Ale nigdzie nie mogę znaleźć wiarygodnych informacji na ten temat i oczywiście mam świadomość, że wielkość penisa jest doskonałym narzędziem do manipulacji ludzi i zarabiania kasy. Masa jest stron z informacjami ''powiększ go o 10 cm w 2 tyg'' ''najlepszy środek na rynku'' itd.
    Dlatego szukam wiarygodnej odpowiedzi. Czy poza operacjami chirurgicznymi istnieje jakiś naprawdę działający sposób powiększania penisa? Ćwiczenia, tabletki itp?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    lubin
    pewnie że są. trzeba poszukac. no i są też starorzytne sposoby plemion afrykańskich. niektóre z nich sobie wsadzaja kamyki w prącie od małego i im sie po prostu rozciaga od grawitacji. tylko powodzenia jak bedziesz prubował...

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    sposoby są, ale pomyśl po co Ci to? odsyłam Cię do tego artykułu , zobacz sobie i zastanów się, a w takie 10 cm w dwa tygodnie to nie ma opcji, efekty jeśli będą to na pewno nie takie, raczej kosmetyczne.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy istnieje realny sposób powiększenia penisa?

Ja też miałem problem z małym penisem, ale kupiłem na necie super tabletki: PENILARGE 60tabletek.
    Pomogły mi powiększyć członka, z którego jestem teraz zadowolony, także moja dziewczyna.
    Nie stosuję żadnych rozciągaczy lub pompek.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-08-19 o 23:26

Nie zarejestrowany
    Guest
    bzdura totalna nie dajcie się nabrać na tabletki pompki i inne bzdury

Nie zarejestrowany
    Guest

Lightbulb taaaaaaa

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja też miałem problem z małym penisem, ale kupiłem na necie super tabletki: PENILARGE 60tabletek.
    Pomogły mi powiększyć członka, z którego jestem teraz zadowolony, także moja dziewczyna.
    Nie stosuję żadnych rozciągaczy lub pompek.
    Kuiłem go na: http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/powiekszanie-penisa-c-65.html?page=1&sort=7a
    od tych tabletek to możesz sobie jedynie wątrobe rozwalić cisnienie rozlegulować i sraczki dostac chociaz bys to żarł 5 lat to nic ci nie urośnie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-02-17 o 11:05

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja używam do powiększenia penisa wyłącznie pompki próżniowej i efekt zadowala mnie stosuje regularnie czasem z żelem Penisizer dla jeszcze lepszych rezultatów
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-01-15 o 15:59

marcin3423
    Guest

marcin2333

glupoty piszecie i mowicie ze wszystkie srodki nie dzialaja bo sami nigdy nie mieliscie przyjemnosci zadnego stestowac... te wszystkie xtrasize penis xl itp nie działają nie łudźcie się na chociażby 1cm wszystkie pozytywne opinie pisze producent. Też przez to przeszedłem wydałem około 3 tysięcy na magiczne środki na wzrost penisa ale w końcu kupiłem tabletki od gościa który sprowadza je z usa czy czech nie pamietam juz, a polecił mi go moj znajomy i powiekszylem penisa o 3 cm i po paru meisiacach rozmiar sie utrzymuje jak ktos chce kontakt to niego nich pis ze na meila 19jarosz10@gmail.com. z przyjemnoscia moge go polecić pozdro dla wytrwalych
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-03-15 o 09:37

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mnie może jakiegoś wielkiego powiększenia penisa nie było (ok. 0.5 cm), ale za to zyskałem twardą i długą erekcję po dr. Penigreat. Miałem ogromny strach przed pierwszym stosunkiem, w ogóle mi nie stawał i bałem się ośmieszenia. Zainwestowałem w dr. Penigreat, odstawiłem masturbację na około 2 miesiące, trochę schudłem i jest widoczna poprawa. Piłem ogólnie kilka specyfików tego typu, ale po większości miałem zawroty głowy, które wynikały prawdopodobnie ze zbyt dużych skoków ciśnienia. No i najważniejsza sprawa, że kupisz bez recepty, więc nie trzeba się wstydzić w aptece.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rychu

Jesli chodzi o tabletki Extra large to faktycznie jest w nich cos interesujacego i zachecajacego, zamowilem sobie na sprobowanie ,slyszalem ze sprawdzonych zrodel ze sa warte "grzechu"

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości