+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 196
    Nie zarejestrowany
    Guest

przypomnialo mi sie

Wlasnie nie pamietalem jak sie nazywa ten produkt o ktorym slyszalem ze najlepiej powieksza ptaka. Dzieki komentarzom tutaj przypomnialo mi sie. Wlasnie extra large jest ponoc najlepszy i warty swojej ceny a jego korzysci nie maja konca. Mam nadzieje tylko ze moja narzeczona to przezyje.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Martwi cię rozmiar twojego penisa i zastanawiasz się jak go powiększyć? Niepotrzebnie - długość i grubość penisa może być bardzo zróżnicowana, a problem z wielkością zwykle da się zniwelować, wybierając odpowiednie techniki seksualne. Jeśli jednak wielkość penisa nie daje ci spokoju, wypróbuj proste ćwiczenia, które sprawią, że penis stanie się ciut dłuższy.''

Link do artykułu: Sposoby na powiększenie penisa

Nie zarejestrowany
    Guest

:p:p:p

Stosowanie Extra Large nie trwa dlugo i to jest jego wielka zaleta....nie nudzi sie a efekty mozna juz po 2-3 tygodniach zauwazyc wiec polecam jego zakup u mnie to bylo juz po 2 tygodniach widzialem ze troche mi urosl,potem bylo juz tylko lepiej i wiecej.

Nie zarejestrowany
    Guest

powiekszenie penisa z extra large

Moj penis to namacalny dowod ze Extra large naprawde dziala, chce ktos zobaczyc i sie przekonac ? zapraszam do Lodzi

Nie zarejestrowany
    Guest

:P

EXTRA LARGE wcale nie kosztuje duzo. Za to mamy gwarancje bezpieczenstwa i skutecznosci. Moje libido po nich tak szaleje ze praktycznie ciagle chodze ze sterczacym... extralarge.pl/ -10 na 10 jak dla mnie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał gienia187 Zobacz post
    MOIM zdaniem nie ma skutecznych tabletek na tego typu problem.takie rzceczy trzeba innymi problemami rozwiazywac.sprobuj moze czegos co poprawi twoja kondycje seksualna, jest tyle suplementow do wyboru.przeciez nie liczy sie ilsoc czyli wielkosc ale jakosc!
    ---No ale,kobieto-po co sie tutaj wtracasz do MESKIEJ dyskusji.Ja wiem,ze wy,facetki wszystko wiecie najlepiej i macie bardzo duzo do powiedzenia na kazdy temat.Nawet na temat tak wybitnie nie waszej sprawy jak penis.Moze wiec sobie daruj,co?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał brokatka Zobacz post
    Według mnie nie istnieje skuteczny sposób...
    Tak,tak,wiemy,jestes nastepna facetka,ktora wie najlepiej.Sama masz przeciez penisa i probowalas wszystkiego,no nie?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Nie jestem Casanovą ale mam sporo własnego doświadczenia z ponad 30-ma kobietami.
    Dla kobiety wszystko jest ważne, zarówno długość jak i grubość, ale przede wszystkim osobowość partnera i jego umiejętność zadowolenia partnerki i siebie. Jednak faceci z małym penisem nie wzbudzają zbyt wielkiego zainteresowania kobiet. Tak samo jak otyli z nadwagą, zamiast pięknego wysportowanego ciała. Dotyczy to również kobiet. Może warto trzymać się faktów i nie tworzyć fikcji. Polecam siłownię bez względu na wiek i płeć, a seksownym trzeba się urodzić.
    Widze,ze niektorzy tutaj zaczynaja pisac ksiazki na temat swoich podbojow seksualnych i przekazywac innym swopje zlote mysli.Ludzie,skad wy sie bierzecie?.Druga Wislocka.Wiesz ile nas twoje wygiby seksualne obchodza?Wyobraz sobie,ze sa mezczyzni,ktorzy maja niezla pale,ale chcieliby miec wieksza.Wyobraz sobie tez,ze nie jestesmy ani 15 latkami ani burakami co to,sie kapia w wannie w majtkach i tez swoje wiemy.Zostaw zatem ten wstep do ksiazki,ktora piszesz o sobie i te swoje zlote mysli,na odpowiedni czas,gdy juz bedziesz mial napisana calosc i wtedy moze ktos,jakis desperat to kupi i sobie przeczyta.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał eniueniu Zobacz post
    Nie wiem czy jest sens bawić się w powiększanie penisa skoro to jest raczej niemożliwe. Jak dla mnie liczy się to, że penis w ogóle staje i jest wytrysk. Ja w pewnym wieku już zaczałem miec z tym problem Poszukałem, poczytałem i zamówiłem sobie erozon i problemy poszły w niepamięć. Więc jak dla mnie nie liczy się tak bardzo wielkość a raczej technika. moja żona potwierdza.
    A teraz moze napiszesz cos na temat.OK?

Nie zarejestrowany
    Guest

extra large najlepszy!

Extra Large bralem tylko przez 1,5 miesiaca i wystarczylo. Mam teraz prawie 20 cm jak stoi. Mierzylem wiele razy zeby przekonac sie czy to prawda i czy za jakis czas nie bedzie go mniej. Nic podobnego.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-10-17 o 22:40

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości