+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 197 z 197
    ordinar
    Guest
    A to nie jest taki sam skład?

MIKS
    Guest
    Nie jest, ale jeśli Cię to ciekawi to się wczytaj bo składy są dostępne online, Penilarge mają w sobie ogólnie o wiele więcej L argininy a L arginina ma właśnie największe działanie jeśli chodzi o powiększenie członka Pompuje krew do ciał jamistych i dzięki temu penis się powiększa. Ale musisz tutaj liczyć się z tym, ze tabletki trzeba brać dłużej bo efekt nie pojawi sie od razu ale kuracja powinna wynosić minimum 3 miesiące Najlepiej jeśli jest dodatkowo wspomagana żelem plus pompką.

ordinar
    Guest
    Pompke sobie lepiej odpuszcze bo stosowałem ale efekt zerowy, znaczy się jest na początku ale potem zanika.

milks
    Guest
    Jest tak jak piszesz, ale to włąśnie tabletki mają główny wpływ na powiększenie członka, pompka tak jak pisałem dodatkowo. Zrobisz jak chcesz, moim zdaniem warto jest spróbować penilarge, bo tak jak pisałem mają o wiele lepszy skład od tych jakie brałes.

tomek344
    Guest
    Potwierdzam tutaj to co pisze kolega, tabletki w temacie lepiej sobie odpuśćcie, strata kasy. Z tych lepszy to tak jak wspomniano Penilarge, ewentualnie Penis complete.

BartoszDF
    Guest
    Moim zdaniem jezeli chodzi o poprawę jakości życia seksualnego , to nie ma jak zastosowanie IQman

DariuszGH
    Guest
    Moim zdaniem jeżeli chodzi o problemy z erekcją, to nie ma lepszego środka jak IQman. U mnie poprawa nastąpiła już po pierwszych tabletkach. N ie ukrywam, że ku wielkiemu zadowoleniu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości