+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 196
    Penilarge
    Guest

Penilarge

Te tabletki Penilarge naprawde działają. Używałem ich przez miesiąc i pomogły mi. Penis urósł jakieś 3cm, i zgrubł 1cm w średnicy Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

powiekszanie penisa kwasem hialuronowym

Te tabletki Penilarge naprawde działają. Używałem ich przez miesiąc i pomogły mi. Penis urósł jakieś 3cm, i zgrubł 1cm w średnicy Polecam[/QUOTE]

ja tam powiekszyłem kwasem macroalne za 5 koła i jestem zadowolony http://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-penisa-kwasem-hialuronowym/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-08-13 o 14:24

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mogę polecić tabletki Penilarge. Biorę je od jakiegoś czasu i jestem zadowolony, różnica w rozmiarze członka to jakieś 3-4 cm i to jest realny efekt. Niestety żaden środek nie powiększy penisa o 10 cm ;/ Tabletki trzeba stosować regularnie, ale wiadomo, że u każdego efekt może być inny

TV Puls
    Guest

darmowy zabieg powiększania penisa

Zastanawiasz się nad powiększeniem penisa? Spełniamy marzenia! Poszukujemy panów chętnych poddać się profesjonalnemu zabiegowi powiększania prącia w jednej z warszawskich klinik.
    Za ile? Za darmo!
    TV Puls rozpoczyna produkcję nowego programu medycznego.
    Nie chcesz być rozpoznawalny? To nie problem, nie planujemy pokazać Twojej twarzy. Zainteresowanych panów prosimy o kontakt mailowy: ada@black-rabbit.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-10-13 o 10:14

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Konrad87
    Mieszka w
    Lubin

Chyba istneje

Ze swojej strony mogę polecić Size Power (sizepower.pl)- kupiłem na spróbowanie, bo wychodził taniej niż penilarge, a te wszystkie rozciągania, itp. jakoś mnie nie przekonywały. Do tabletek też podchodziłem nieufnie, ale teraz mogę potwierdzić, że działają. W 2 miesiące urosłem 2,5cm w długości i podobną wielkość w obwodzie- nie wiem czy to widowiskowe, ale ja jestem zadowolony. Tylko smak tych pigułek mogliby trochę dopracować...
    Jeżeli chcesz jakieś ćwiczenia to spróbuj napinania i rozluźniania mięśni Kegla- może to nie pomaga na rozmiar, ale na działanie penisa owszem, i to bardzo. Takie ćwiczenia w połączeniu z powiększeniem pomogły mi wyzbyć się kompleksów na tle seksualnym, a wszystkie panie, które od tego czasu "obsłużyłem" wydawały się być zadowolone

marianka123
    Guest
    Mój mężczyzna miał kiedyś niezbyt okazałego penisa. Oczywiście mi to nie przeszkadzało ponieważ uważam, że liczą się umiejętności ale nie rozmiar ale on miał na jego punkcie kompleksy
    Operacja nie wchodziła w grę (zbyt wiele możliwości powikłań) tak więc szukał innych metod. Wiem, że przez pewien czas brał te tabletki: http://sexyuroda.pl/product-pol-195-Penilarge-60-tab-Tabletki-Nowej-Generacji-REKOMENDUJEMY-.html Ja podchodziłam do tego sceptycznie ale muszę przyznać, że naprawdę działa Generalnie produkt ma wiele pozytywnych opinii w sieci. Penis mojego męża podrósł z 10 do 15 cm co było niesamowite.
    I co najważniejsze nasza satysfakcja ze współżycia znacznie się zwiększyła - nie tylko ze względu na wielkość ale również dlatego, że mąż jest bardziej odważny ,pewny siebie .
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-02-14 o 09:32

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam zabieg Macrolane w klinice doktora Knakiewicza. Mój mąż też miał ogromne kompleksy, tabletek brał dużo, różne rodzaje.
    W końcu wysłałam go do lekarza, no i dowiedział się o tym zabiegu. Polega on na podaniu podskórnie pochodnych kwasu hialuronowego. Z tego, co mówił doktor to efekt utrzymuje się do 12 miesięcy.

Ivers
    Guest
    Różne są środki, większość ma małą skuteczność działania. Z własnych obserwacji osobiście zdecydowałem się ku zakupowi xtra size. Mozna kupić chociażby tutaj http://witasuplement.blogspot.com/2012/04/xtra-size-jest-w-peni-naturalnym-i.html. Jako że to naturalny suplement to warto sprawdzić. Na mnie działa, efekt jest dobry. Zażywam od dość nie dawna, szczerze wydaje mi się że to najlepszy srodek jaki stosowałem dotychczas.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-02-14 o 09:49

mole
    Guest
    Ja mogę polecić ze swojego doświadczenia Penilarge. Bardzo dobry sposob na pogrubienie i powiekszenie penisa. Żadnych skótków ubocznych. Moja żona jest zachwycona wielkością mojego penisa, namawia mnie żebym jeszcze raz przeszedł taką kurację. W moim przypadku penis zwiększył się o 3 cm w 4 miesiące.

Nie zarejestrowany
    Guest
    dobry ten penilarge?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości