+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Vissa
    Guest
    no ja robiłam akurat w Optegrze w Rzeszowie ale tak czy siak uważam że jest to doskonała klinika i bardzo pewne miejsce do tego typu zabiegów! polecam gorąco!

RoksanaAtomka
    Guest
    Tu raczej nie ma innej opcji jak operacja zaćmy ... niestety . tylko w Polsce trzeba na taki zabieg dośc długo czekać. A żeby np z Optegrą jechac do Ostrawy na zabieg, czeka się może 14 dni i to jest wszystko. Poza tym zabieg jest wykonywanyw ramach nfz i nic nie trzeba wykładać ze swoich pieniędzy by potem te pieniądze odzyskać

Bezka
    Guest
    no wlasnei tez tak uważam ze taki wyjazd to doskonała opcja. Można serio szybko i za niewielką kasę naprawić wzrok. ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wyjazdu z Optegra do Ostrawy. A dodatkowo jeszcze jest zrot kosztów przez NFZ.

Nie zarejestrowany
    Guest

zaćma

Dobrze jest zdecydować się na alfavision-zacma.pl/dobierz-soczewki-ponadstandardowe/. Takie soczewki ponadstandardowe to świetne rozwiązanie przy operacji zaćmy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-10-18 o 18:36

Nie zarejestrowany
    Guest

zaćma

Moja babcia miała operacje we Wrocławiu w Spektrum. Bardzo jesteśmy zadowoleni z opieki, zabieg szybko przeprowadzony

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości