+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
    Kari234
    Guest

alergia na kurz

Codzienne porządki plus dobry oczyszczacz powietrza.
    W zależności kto na co ma alergie. Ja mam na roztocza i pyłki i jedynym dobrym rozwiązaniem to jest dbanie o dom. Odkurz codziennie i dbaj o miejsca, w których zagnieżdża się mnóstwo kurzu, typu kanapa/ roleta itp.
    Jestem przed zakupem oczyszczacza a na tę chwilę korzystam z robota do odkurzania Grey i sofi z mamibot.tech

Kamilka66666
    Guest
    Oczyszczacz działa super, mam uczulenie na kurz i mogę również polecić.
    loveair.pl/oczyszczacz-powietrza-na-alergie
    Tutaj znajdziecie bardzo fajnie wyjaśnione, wraz z przykładami urządzeń, może komuś również coś wpadnie w oko. :3
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-04-19 o 19:24

Nie zarejestrowany
    Guest

Alergolog

Polecam wybrać się do alergologa
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-04-19 o 18:33

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Walka z alergią to nie lada wyzwanie. Pozbyłam się dywanów, firanek i zasłon. Dwa razy dziennie myję podłogi. Dla mojego maluszka jestem w stanie zrobić dużo więcej. Dzięki temu, że trafiliśmy na bardzo dobra panią doktor alergolog, kupiliśmy też dobry oczyszczacz powietrza od philips.pl . Kilka minut wystarczy by powietrze w pokoju Jasia stało się czyściutkie i wolne od alergenów.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-09-19 o 13:49

Martyna1991
    Guest
    Cytat Napisał Kamilka66666 Zobacz post
    Oczyszczacz działa super, mam uczulenie na kurz i mogę również polecić.
    loveair.pl/oczyszczacz-powietrza-na-alergie
    Tutaj znajdziecie bardzo fajnie wyjaśnione, wraz z przykładami urządzeń, może komuś również coś wpadnie w oko. :3
    dzieki za link bo wiele wyjasnil. rowniez uwazam ze takie urzadzenia naprawde dobrze dzialaja

Nie zarejestrowany
    Guest
    Na alergie skórne to u nas mistrzowsko radzą sobie z objawami emolienty atoperal. Krochmal tej firmy jest niezastąpiony do kąpieli, a po kąpieli taki mamy delikatny krem do ciała, który super nawilża.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój synek ma alergię skórną, tzn. skórne objawy alergii i lekarz powiedział, że nie ma co mu dawać żadnych leków, tylko łagodzić objawy. Stosujemy krochmal do kąpieli atoperal, a po kąpieli balsam do ciała. To mu bardzo pomaga i przynosi ulgę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości