+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
    Nie zarejestrowany
    Guest

bakteryjne zapalenie pochwy

Od kilku miesiecy cierpie na bakteryjne zapalenie pochwy,mimo leczenia nawraca,czy miałyscie ten sam problem?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jestem w podobnej sytuacji, teraz obecnie miałam wymrażaną nadżerkę i może to pomoże w wyleczeniu infekcji, leczyłam się zawsze z mężem, stosowałam miliony probiotyków doustnych i dopochwowych no i dalej stosuje, z mojego doświadczenia najlepszy jest lactovaginal bardzo mi pomaga, nie poddaje się w leczeniu i może teraz będzie już w porządku.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ale bakteryjne zapalenie pochwy i nadżerka to dwie jakby różne sprawy, tak? Czy jak ktoś ma właśnie to pierwsze, i zostanie my wumrożona nadżerka, to problemy znikną? Kiedy gościu wymrażałaś?

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Wymrażałam 11 czerwca, tak zalecił mi ginekolog, na razie jest okej, stosuje probiotyki i mam nadzieję że problem już do mnie nie wróci.

DOMOWNIK FORUM
    zapalenie pochwy powraca, bo nie zabezpieczasz sie stosując probiotyki - ja biorę provag bo ma pozytywną opinię PTG

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Skoro z tym problemem walczysz juz od kilku miesięcy to i broń powinna byc odpowiednia. Spróbuj po zakończeniu leczenia sięgnąć po probiotyki ale w maksymalnej dawce, tzn doustnie provag i dopochwowo invag lub lactovaginal. To są leki które z pewnoscia mozna stosowac razem bez konfliktowo. W ten sposób ochrona przed patogenami bedzie naprawde mocna. Poza tym poczytaj artykuł o zapaleniu pochwy: http://www.euroclinix.pl/bakteryjne-zapalenie-pochwy.html byc moze znajdziesz jakies błedy, które popełniasz, a które powoduja ciągły nawrót choroby.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-05-13 o 14:28

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Kochane stosuję probiotyki ale faktycznie tylko doustne. Rzeczywiście warto by było zacząć aplikować dopochwowe, będzie to dodatkowa ochrona, spróbuję lactovaginal bo już kiedyś go stosowałam i faktycznie na mnie działał pozytywnie. Dziękuję wszystkim za pomoc.

hanna7
    Guest
    Ja zdecydowanie bardziej wolę Iladian, na mnie działa, lactovaginal mi nie pomógł. Wolę tabletki doustne.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Hanna7 myślę że jest to sprawa bardzo indywidualna, na mnie lactovaginal działa super, stosuję go już od kilku lat, zakładam go sobie przed i po okresie, po basenie, saunie, w podróży, infekcje omijają mnie szerokim łukiem. Pozdrwiam

wiesiolka656
    Guest
    mnie tez tak jak misiaczkowi226 lactovaginal pomogl i nadal pomaga, stosuje go juz od niepamietnych czasow i od takich wlasnie nie mam juz grzybic i infekcji pochwy jak widac trzeba dobrac dla siebie skuteczny lek i sie go trzymac, chociaz sa tez pewne reguly, miedzy innymi to, zeby probiotyk mial pochodzenie ludzkie, a najlepiej powinien być wyizolowany z populacji, w której jest stosowany, czyli w naszym przypadku z populacji polskiej.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości