+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 82
    AleksandraMitkos
    Guest

podobny problem

Długo miałam ten problem, koleżanka dała mi kontakt do swojej doktorki Beaty Chołys- Duszyńskiej i dopiero ona dała mi takie leki, że to nie nawraca... a miałam z tym problem naprawdę długi czas, co chwilę co wyleczyłam to miałam znowu...

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Katowice
    niestety ten sam problem... teraz trafiłam do dobrej pani ginekolog Beaty Chołys- Duszyńska w Limanowej, więc mam nadzieję, że w końcu ten problem się rozwiąże bo niestety u mnie raz złapana infekcja cały czas się odnawia

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja miałam ten sam problem , przez półtora roku zmagałam się z nawracającymi infekcjami , antybiotyki , globulki , probiotyki , kremy , żele... a infekcja ciągle wracała . Mój lekarz za każdym razem powtarzał zero sexu, zero basenu , nie korzystać z publicznych toalet stosowałam się do zaleceń , ale infekcja wracała. Zaczęłam szukać pomocy na różnych forach w internecie Panie, które miały podobne problemy były załamane bo nic nie pomagało jednak każda z nich coś mi podpowiedziała , postanowiłam jeszcze raz spróbować .
    Zaczęłam od kupienia bielizny bawełnianej , poszłam do lekarza wypisał mi antybiotyk i globulki , po skończeniu globulek wydłużyłam leczenie tabletkami dopochwowymi iladian ( 1 opakowanie) podczas leczenia cały czas brałam probiotyk doustnie i dopochwowo , ważne było również to że używałam tylko bawełnianej bielizny , bieliznę prałam ręcznie tylko w płynie do prania dla niemowląt , nie używałam żadnych wkładek ani podpasek zapachowych najlepiej jeśli jest to możliwe przez jakiś czas wogóle nie używać wkładek i najlepiej używać osobnego ręcznika do higieny intymnej który należy często zmieniać . Ja zrobiłam tak jak napisałam przez jakieś dwa miesiące i mam spokój , od ponad roku nie miałam żadnej infekcji . Może jeszcze apropo basenu , warto po basenie jednorazowo użyć jakąś tabletkę dopochwową zmniejsza ryzyko ifekcji . Mam nadzieję że komuś pomoże mój wpis . Pozdrawiam.

Mikelaa
    Guest
    Bakteryjne zapalenia to nawracający problem więc zaplecza dobrego lekarza można się męczyć i męczyć. Jak dla mnie ginekolog to tylko w prywatnej klinice. Przeszłam już przez nfz i powiedziałam sobie dość. Doświadczenie pokazało mi, że decyzja była słuszna. Jeżdżę specjalnie do Krakowa do intima clinic.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    żebay zapalenie nie nawracało to zdecydowanie trzeba przeprowazić odpowiednią kurację, ja przy ostatnim leczyłams ię urofuraginum max, co prawda już przy pierwszej tabletce minał ból, ale kurację przeprowadziłam przez tydzień o i mam spokój, poza tym trzeba też o siebie dbać zwłąszcza zimą kiedy łatwiej o przewianie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto regularnie chodzić do ginekologa i badać się na wypadek różnych chorób. Ja sama chodzę do gabinetu ginekologicznego Antoniego Kubiaka w Koninie. Wiem że mogę zaufać temu lekarzowi.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak ja sobie przypomnę, jakie miałam problemy z infekcjami pochwy, a jak sobie przypomnę jak długo czekałam na wizytę u ginekologa... Musiałam sobie szybko iść coś kupić,żeby złagodzić objawy, był to provag w żelu, on sprawił,ze moje objawy jak świąd, pieczenie i upławy lekko się uspokoiły, przed pójściem do ginekologa.

wandda
    Guest
    znacie jakieś środki bez recepty które pomogą na swędzenie w miejscach intymnch? Chyba sie basenem tak załatwiłam, odkąd regularnie chodze to takie swędzeenie często mi się pojawia czy to może być jakaś grzybica?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dzień dobry,
    przy nawracających infekcjach pochwy warto pamiętać o profilaktyce. Póki co, do czasu wizyty u lekarza specjalisty, polecam zainteresować się wysokiej jakości ginekologicznymi wyrobami medycznymi marki Kadefarm, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet. Na nawracające infekcje warto zastosować kapsułki dopochwowe Medivag®, które sprzyjają przywróceniu naturalnego stanu fizjologicznego pochwy. W składzie zawierają probiotyczne bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, normalnie obecne we florze pochwy, a także kombinację składników aktywnych (kwas mlekowy, żurawina), które pozwalają kontrolować stały poziom kwasowości.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-01-19 o 19:27

mariika92
    Guest
    Też borykałam się z podobnym problemem, nie warto zaniedbywać tego typu spraw. Później może skończyć się to źle - tak jak w moim przypadku. Gdyby nie wizyta u dr Antoniego Kubiaka i szybka reakcja, mogło dojść do poważnych powikłań.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości