+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 82
    Sarpenka
    Guest
    Cytat Napisał mariika92 Zobacz post
    Też borykałam się z podobnym problemem, nie warto zaniedbywać tego typu spraw. Później może skończyć się to źle - tak jak w moim przypadku. Gdyby nie wizyta u dr Antoniego Kubiaka i szybka reakcja, mogło dojść do poważnych powikłań.
    Ja jak poszłam do lekarza to nie dostałam od razu cudownego lekarstwa, więc w Twoim wypadku jestem pod wrażeniem. Lekarz najpierw musiał zrobic cytologię i na wyniki trzeba kilka dni poczekac. Medivag jest bez recepty więc lekarz powiedział, że odbrze zrobiłam od razu działając.

asae
    Guest
    a myślicie, że można stosować go profilaktycznie?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dzień dobry,
    tak, kapsułki Medivag® zalecane są podczas profilaktyki nawracających infekcji, przy powracających stanach suchości śluzówki pochwy, przy przewlekłych dolegliwościach intymnych. W tym przypadku Medivag® kapsułki stosuje się co drugi dzień, przed snem, przez 12 dni, a następnie 2 razy w tygodniu, aż do całkowitego ustąpienia dolegliwości.
    Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
    Ekspert marki Kadefarm

Sarpenka
    Guest
    Cytat Napisał asae Zobacz post
    a myślicie, że można stosować go profilaktycznie?
    Myślę, ze Medivag możesz stosowac bez problemu, ale co konkretnie u ciebie się dzieje. Kadefarm ma kilka innych produktów które wspomagają własnie przy róznych ginekologicznych problemach.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A co na okropne swędzenie, możecie coś polecić?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dzień dobry,
    przede wszystkim zachęcam do wizyty u lekarza specjalisty, żeby zdiagnozować przyczynę świądu. Jednak w celu natychmiastowej ulgi, polecam sięgnąć po kojący krem Prurifem®, który wykazuje nie tylko działanie przeciwświądowe, ale również przeciwbólowe.
    Z całą gamą specjalistycznych, ginekologicznych wyrobów medycznych marki Kadefarm, może Pani zapoznać się na stronie kadefarm-zdrowie.pl
    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
    Ekspert marki Kadefarm

goldii
    Guest
    Moim zdaniem koniecznie powinnaś iść do ginekologa.. I to bez dwóch zdań.. Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego gabinetu, to moge Ci polecić miejsce do którego sama chodzę - mediluxclinic.pl . W środku czysto, pachnąco i sympatycznie. Obsługa naprawdę stara się abyśmy czuli się u nich dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-03-19 o 21:22

Nie zarejestrowany
    Guest

Ja też

Ja też tak miałam - długo ginekolodzy nie mogli mi pomóc. Dopiero jak trafiłam do dr Andrzeja Pomiana z doktora.pl udało mi się całkowicie wyleczyć problem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-05-19 o 16:00

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Do wykrywania zakażenia układu moczowo-płciowego oferujemy metodę PCR (reakcja łańcuchowa polimerazy), która należy do metod biologii molekularnej. Za jej pomocą można wykryć obecność materiału genetycznego (DNA lub RNA) wirusa czy bakterii.

Oznaczenia te mogą być wykonywane znacznie wcześniej niż oznaczenie przeciwciał przeciwko drobnoustrojom wywołującym infekcję w organizmie.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Nieprzyjemna choroba, która dotyka wiele kobiet. Polecam od razu wybrać sie do lekarza a nie próbować leczyć się samodzielnie bo będzie jeszcze gorzej. A im szybciej zaczniecie odpowiednie leczenie tym szybciej się wyleczycie.

Ze swojej strony polecam
    przewiewną bawełnianą bieliznę
    ograniczenie kąpieli w miejscach publicznych
    oraz metronidazol
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-06-19 o 22:18

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości