+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
    MIRIANA39
    Guest
    Naprawdę warto jest się wybrac. Miałam swego czasu duże problemy z wrastającymi paznokciami. Na początku przerażało mnie to,że będę musiała wybrać się z tym do chirurga, który zrywa płytkę. W końcu jednak moja znajoma poleciła mi gabinet podologiczny. Wybralam sie na wizytę do New Life na Kluczborskiej;
    http://new-life.com.pl/zabiegi/podologia/

Założono mi tam klamrę na wrastające paznokcie. Zabieg nic nie bolał. Pani Agnieszka Kaszuba jest delikatna. Już po zabiegu odczułam niesamowitą ulgę, mogłam normalnie chodzić.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-10-16 o 08:36 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest

Cool pedicure medyczny

Polecam wszystkim wizyty u podologów przy problemach ze stopami. W przypadku: odcisków, modzeli, wrastających paznokci, grzybicy i.t.d., można ty otrzymać fachową poradę jak również przeprowadzić zabieg. Ja byłam niedawno u takiego specjalisty w Warszawie w Centrum Stopy ul. Kazimierzowska 69, jestem bardzo zadowolona z pedicure leczniczego i na razie nie mam żadnych problemów ze stopami. Polecam

Oliviankowska
    Guest
    Tak, słyszałam już co nieco o podologii i gabinetach podologicznych. Bardzo fajnie, że w końcu ta dziedzina medycyny wkracza powoli do Polski, bo dotąd była mało znana. Na pewno wybiorę się kiedyś do takiego gabinetu, bo walczę z nadpotliwością stóp. Póki co używam bardzo fajnych kosmetyków Podoceutic, które są w piance. Są lekkie, super nawilżają i nie zapychają stóp, więc nie tworzy się nieprzyjemny zapach

Kaline
    Guest
    Ja nigdy nie miałam większych problemów ze stopami, ale właściwie odkąd pamiętam, miałam twarde, szorstkie i suche pięty. Pomimo stosowania przeróżnych kosmetyków, robienia w domu pedicure itp. jedyny ratunkiem była kosmetyczka, ale też wiadomo, nie bardo uśmiechało mi się chodzić tam minimum raz w miesiącu. W Douglasie kupiłam sobie jakiś czas temu maskę Epilfeet, która sprawdziła się już po pierwszej aplikacji. Twarda skóra zaczęła się ładnie złuszczać, ja mogłam sobie spokojnie poradzić z usunięciem skórek wokół paznokci, jestem bardzo zadowolona i teraz używam jej regularnie.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Niestety, wiele osób zmagających się z grzybicą stóp i paznokci zamiast skorzystać z pomocy specjalistów, próbuje leczyć się na własną rękę, co rzadko kiedy przynosi pożądane efekty. Szukając kliniki, do której mogłabym udać się z podobnym problemem, natknęłam się na ofertę impladent-estetyczna.eu znajdującej się w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej. Czy kiedykolwiek mieliście z nią styczność?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-04-18 o 20:36

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Najlepszy gabinet podologiczny w Warszawie to satin.pl. Polecam!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-06-19 o 20:33

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Jeśli szukacie profesjonalnej poradni w Warszawie to polecam satin.pl Mają cudownych specjalistów, którzy po wielu latach w końcu doprowadzili moje stopy do idealnego stanu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-06-19 o 20:33

Nie zarejestrowany
    Guest

Podolog

w Poznaniu godny polecenia podolog to gabinet p. Jędryczki. Świetny i doświadczony personel

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Więcej o podologii możecie przeczytać w tym artykule elmon.pl/podologia-dla-laikow-w-czym-pomoze-ci-podolog/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-19 o 22:08

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Polecam wszystkim wizyty u podologów przy problemach ze stopami. W przypadku: odcisków, modzeli, wrastających paznokci, grzybicy i.t.d., można ty otrzymać fachową poradę jak również przeprowadzić zabieg. Ja byłam niedawno u takiego specjalisty w Warszawie w Centrum Stopy ul. Kazimierzowska 69, jestem bardzo zadowolona z pedicure leczniczego i na razie nie mam żadnych problemów ze stopami. Polecam
    Obecnie poradnia została przeniesiona i znajduje się przy ul. Melomanów10. Również leczyłam się tam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam gorąco!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości