+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69
    alojza
    Guest
    To prawda, ze synbiotyki na tego typu problemy są niezastąpione. Wypróbowałam na sobie i jestem zadowolona, świetnie reguluję pracę jelit i korzystnie wpływa na układ trawienny.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    Ja polecam taninal, jest lekiem ziołowym, łagodnym dla organizmu, a naprawdę pomaga.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Warto brać ze sobą żele antybakteryjne, wkoło masa zarazków, nieświadomie bierzemy je do buzi. Taki specyfik to przydatna rzecz.

Nie zarejestrowany
    Guest
    trzeba się zabezpieczać wcześniej ale jak już dopadnie to koniecznie mieć w apteczce orsalit i probiotyki-pierwszy nawadnia a drugi skraca czas trwania biegunki. Warto też przed wyjazdem dowiedzieć się na jakiej zasadzie możemy korzystać w opieki medycznej w miejscu do którego się wybieramy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Fakt, nie jesteś odosobniona w tym problemie. Też trochę bałam się ruszać z mojego miasta. Jednak lekarz rodziny poradził mi kupić multilac synbiotyk, który rzeczywiście pomógł. Jest, to środek, który składa się z 9 wybranych szczepów bakterii dobrych dla organizmu, które rozwiązują problem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Niestety takiej przypadłości nie mam. Jedyne co to mam zaparcia w małych wucetach. Ale to zawsze staram się mieć w saszetce dicopeg. Może to też rada dla Ciebie ? by mieć jakiś lek wtedy w potrzebie pod ręką. ?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja często podróżuję, więc zawsze mam przy sobie mini apteczkę. W stresujących sytuacjach mam często problem z biegunką lub zaparciami, nie mówiąc już o skurczach jelit. Na każdą z tych dolegliwości stosuję, niezastąpione dla mnie, kapsułki http://www.e-fito.pl/uklad-pokarmowy/1057-triphala-60kaps.html. Pomaga też na problem zgagi czy niestrawność, co dokucza często po barowych jedzeniach w trasie. Jeden lek na wiele dolegliwości to dla mnie świetne rozwiązanie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-02-16 o 09:02

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam wrażliwe jelita więc przed każdą podróżą biorę probiotyk( u mnie najlepiej sprawdza się lactoral ) , a na drogę pieczywo ryżowe( działa zapierająco )

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    trzeba się zabezpieczać wcześniej ale jak już dopadnie to koniecznie mieć w apteczce orsalit i probiotyki-pierwszy nawadnia a drugi skraca czas trwania biegunki. Warto też przed wyjazdem dowiedzieć się na jakiej zasadzie możemy korzystać w opieki medycznej w miejscu do którego się wybieramy.
    to prawda -nawadnianie w tym przypadku to podstawa( małymi łykami i często ) , a probiotyk można wziąć jako prewencję ( ja mam lactoral ponieważ nie zawiera glutenu a jestem alergikiem )

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mojego męża to był problem zmiany wody ( a w zasadzie jej mikroflory) , więc na dzień przed wyjazdem bierze lactoral (jest to produkt bezmleczny co jest u niego ważne bo nie trawi laktozy ) , a w razie problemów elektrolity

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości