+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 234
    XXXy
    Guest
    Za te głupie reklamy to w imieniu forumowiczów i swoich dziękuję.. Może dla ciebie to temat głupi i infantylny ale dla niektórych zmiana wagi to nie tylko zmiana wyglądu ale i zdrowia i samopoczucia

MAriieNie zarejestrowany
    Guest
    Nie wiem po co ludzie wypowiadają się na tematy które ich nie interesują. a wracając do Novoslimu, zamówiłam 3 opakowania i biorę już tydzień na razie mogę jedynie powiedzieć że moja przemiana i motywacja trochę się zmieniły przez co mam ochoty na ćwiczenia i nie kuszą pączusie z ulubionej piekarni ;p

DINGOO
    Guest
    Ja już się nie przejmuję tym co mówią i piszą bo można się zdołować Odchudzam się od dawna i ciągle tylko słyszę od rodziny że kolejna fanaberia a jednocześnie śmiechy jaki to ze mnie pączuś ;/ Niestety odchudzanie to droga prób i błędów bo każdy organizm jest inny Też brałam Novoslim i faktycznie miałam wrażenie że spalanie trwa dwa razy szybciej ale wiadomo bez diety nie da rady

shiseidoo
    Guest
    Biorę od tygodnia bo przygotowuję się do wakacji i w ogóle sporych zmian i póki co mogę zauważyc, że przeszła mi ochota na wielkanocne frykasy ;p z czego niezmiernie się cieszę

blada ines
    Guest
    To spoko objaw u mnie tak się zaczęło a później to już z górki Nigdy tak łatwo i tak szybko nie zrzuciłam zbędnych kg jak po Novoslimie, niesamowity jest

Nie zarejestrowany
    Guest

Thumbs up

Nie działaja....

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jestem dokładnie po pierwszym opakowaniu ważyłam się dzisiaj i 2 kg mniej trochę mało ale zobaczymy dalej czytałam opinię że u niektórych ryszyło dopiero po 2 opakowaniu

Nie zarejestrowany
    Guest
    grunt to się nie zniechęcać tylko znaleźć jak najlepszy sposób wiem bo odchudzam się odkąd byłam nastolatką i dopiero po latach znalazłam skuteczny sposób: duże ilości wody, szczególnie przegotowanej przed i po posiłku, dużo warzyw Novoslim no i ruch Nie znosze siłowni ani fitnessów więc po prostu kiedy tylko mogę poruszam się na rowerze

Kirka May
    Guest
    Trafiłam na Novoslim zupełnie przypadkowo i mogę go serdecznie polecić schudlam 10 kg i załuję że nie stosowałam go przy poprzednich dietach.. magia jakaś

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zamówiłam i już nie mogę się doczekać, siostra stosuję od 2 miesięcy i już 5 kg mniej kurde zazdroszczę jej.. musi mi się udać

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości