+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Jak spalić nadmiar kalorii z pączków?

Słodki tłusty czwartek - niezliczone ilości pączków w pracy, w szkole, w domu. Nawet jeśli cały rok dbasz o linię, tego dnia trudno jest odmówić sobie choćby małego pączka z różą.
    Czy wy też macie wyrzuty sumienia, bo zjedliście o kilka pączków za dużo?
    Jakie są wasze pomysły na spalenie niechcianych kalorii i co możecie poradzić, żeby tłusty czwartek był mniej kaloryczny?

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywien...zka_40548.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-02-13 o 15:10

lalia
    Guest
    ja po prostu w tłusty czwartek jem tylko pączki i nic innego, a ostatnie 4 przystanki przez tydzień pokonuję na piechotę

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Lepiej z góry zadbać o mniej kalorii: smażąc pączki smażyć na oleju rzepakowym, który się dość dobrze daje potem odsączyć przy pomocy pergaminu lub ręczników papierowych - jak się sporo oleju odsączy to kaloryczność spadnie No i zjeść jednego pączka, a nie osiem

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał ergan Zobacz post
    Lepiej z góry zadbać o mniej kalorii: smażąc pączki smażyć na oleju rzepakowym, który się dość dobrze daje potem odsączyć przy pomocy pergaminu lub ręczników papierowych - jak się sporo oleju odsączy to kaloryczność spadnie No i zjeść jednego pączka, a nie osiem
    Dlaczego akurat olej rzepakowy? Czy innego oleju nie da się dokładnie odsączyć papierowym ręcznikiem??

Pączkozjad
    Guest

olej rzepakowy?

Pierwsze słyszę o smażeniu pączków na oleju rzepakowym! Pączki najlepsze są tylko na smalcu!

Nie zarejestrowany
    Guest

Talking

Pokuta perfekcyjnej pani domu za jednego pączka:

godzina gry w kręgle, jazdy na rowerze, zabawy z dzieckiem na świeżym powietrzu, energicznego tańca, prasowania, mycia podłóg lub seksu

dwie godziny spaceru, zmywania naczyń, namiętnego całowania lub prania ręcznego

trzy godziny szycia lub haftowania albo rozmowy z koleżanką

Banned
    Po co spalać? Ja się objadłam i nie mam wyrzutów sumienia

DOMOWNIK FORUM
    Czemu od razu psuć całą zabawę tym całym odchudzaniem i spaleniem kalorii - jeden dzień w roku nazwano tłustym i się je - jeśli później na drugi dzień wracamy do normy no to chyba od razu w boczki nam to nie pójdzie?

Wiktoria-
    Guest

Kalorie

Ostatnio znalazłam fajny kalkulator - oblicza ilość spalanych kalorii podczas różnych czynności np. sprzatania, odkurzania, mycia naczyć http://vivalavita.pl/kalkulator/aktywnoscfizyczna.html można robić różne codzienne czynności, a przy tym spalać kalorie, nie miałam pojecia, że tylko można zdziałać na zwykłych pracach domowych i nie tylko.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-13 o 12:55

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Cytat Napisał Pączkozjad Zobacz post
    Pierwsze słyszę o smażeniu pączków na oleju rzepakowym! Pączki najlepsze są tylko na smalcu!
    Smalec jest niczym morderstwo na własnym sercu. Olej rzepakowy nie podnosi cholesterolu, a świetnie znosi wysokie temperatury więc nadaje się do smażenia.
    A co do odsączania to rzeczywiście nie każdy tłuszcz daje się równie dobrze odsączyć.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości