+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

To kobiety szukają zdrowia w sieci!

Czy wiecie, że ponad 40 proc. polskich internautów korzysta z portali poświęconych zdrowiu i medycynie, a prawie 10 proc. z aptek internetowych - wynika z analizy przygotowanej przez Gemiusa za styczeń 2013 roku. Wśród nich dominują kobiety (57 proc.). Prawie jedna trzecia to osoby w wieku 25-34 lata (29 proc.), z wykształceniem wyższym (32 proc.) i średnim (40 proc). Głównie mieszkańcy wsi (32 proc.) i miast powyżej 500 tys. mieszkańców (17 proc.), a w większości województw: mazowieckiego (14 proc.), śląskiego (13 proc.) i małopolskiego (11 proc.). (źródło: gemius.pl).

Jak to wygląda w waszych domach?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    gdzieś obok zielonej góry
    u mnie tak szczerze to tylko ja korzystam z takich rzeczy 1/3 czyli ok 30%

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja często sobie czegoś szukam w sieci, żeby wiedzieć czy lekarz dobrze mnie kieruje albo żeby samej sobie poradzić bo terminy wizyt są czasem koszmarne.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    Oj, u nas tak jest - jak komuś coś dolega, to ja zaraz przeszukuję zasoby internetu w poszukiwaniu wskazówek, co to za choroba i jak można sobie poradzić do czasu wizyty u lekarza :P Lubię wiedzieć wszystko, zanim lekarz mnie uświadomi ;-)) Najczęściej korzystam ze sprawdzonego portalu o zdrowiu, bo tam porady pisane są przez fachowców, a na stronach niewiadomego pochodzenia nie mam pewności, że informacje są rzetelne i sprawdzone... Ale oczywiście zdarza mi się też szukać informacji na różnych stronach i porównywać je, tak jest np. w sytuacji, gdy potrzebni mi są jacyś lekarze specjaliści, im więcej opinii pacjentów, tym lepiej ;-)
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-01-15 o 15:35

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości