+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Nie zarejestrowany
    Guest

:)

mnie marzy się wypad do Chorwacji już na majówkę https://www.bookapart.com/pl/turystyka-split <3
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-03-17 o 10:37

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    W tym roku albo morze, albo góry, ewentualnie jak damy radę to Włochy

Bernardos
    Guest
    ja tegoroczne wakacje spędze aktywnie na obozie royal dance camp w Kołobrzegu. Już się nie mogę doczekać, bo kocham taniec, a mają byc codziennie jakieś zajęcia taneczne.

Kajka2
    Guest

wakacje

My w tym roku całą rodzinka wybieramy się an wakacje do hotelu Grand Lubicz w Ustce grandlubicz.pl. Już jakiś czas temu wykupiliśmy sobie pakiet na rodzinne wakacje, bardzo dobra okazja nam się trafiła A hotel z tego co wiem to naprawdę fajny i jest w super lokalizacji
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-03-18 o 22:06

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja bardzo bym chciała wziąć dzieci do Rzymu na wakacje. Wiadomo, Watykan ale w ogóle cała Italia jest cudowna, a Rzym to już w ogóle. Problem tylko z podróżą w sezonie letnim jest z dużą ilością turystów. No i taka podróż jest logistycznym oraz finansowym wyzwaniem dla rodzinki Są samoloty ale jak przeliczysz na głowę przy dwójce dzieci wychodzi drogo. Zastanawiam się nad autobusem, np. busfor.pl/autobusy/Warszawa/Rzym, ale to też jest logistyczne zadanie i trochę dłużej jedzie. Może ktoś z forumowiczów był w Rzymie i potrafi polecić jak najlepiej tam dotrzeć? Albo jakieś sprawdzone noclegi? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-03-18 o 22:07

Hanika
    Guest
    Ja polecam wakacje w góry A najlepiej jeszcze spływ kajakowy Tylko pamiętajcie o dobrej odzieży
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-07-18 o 20:03

LUBIĘ FORUM
    Z mężem w tym roku pojechaliśmy na tydzień do Krakowa. Choc każdy się dziwił że na urlop wybieramy miasto to nie żałujemy. Kraków to piękne miasto i polecam też skorzystać z usług przewodnika krakkos.pl który oprowadzi po ciekawych miejscach i opowie historię o nich
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-18 o 21:53

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ostatnio na wakacje wybraliśmy się do farmy iluzji koło Warszawy i muszę przyznać, że był to strzał w 10! Świetne miejsce, dla rodzin z dziećmi ale i dla dorosłych. Mnóstwo fajnych atrakcji, które na pewno zapadają w pamięć i pozwalają na zdobywanie fajnych doświadczeń, a przede wszystkim wspomnień
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-11-19 o 19:51

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

seniorzy

Witam,moi rodzice zastanawiaja sie nad wyjazdem. Ja jednak nie chce,aby jechali gdzies w gory,gdzie nie beda w 100 procentach bezpieczni. Co sądzicie o tym,aby zaproponowac im wyjazd do tego miejsca milorstowo.pl/oferta/wypoczynek/ Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-11-19 o 19:52

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości