+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 160
    gersia
    Guest
    Pewnie o te tabletki chodzi [doz.pl/apteka/p125553-DOZ_PRODUCT_Nervox_kapsulki_zelatynowe_20_szt. sama ich używam, szybko działają, są niedrogie. Łagodzą nerwy jak mam ciężki dzień w pracy to biorę żeby poczuć się lepiej
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-19 o 19:16

aniemelka
    Guest
    Chyba tylko ziołowe, może coś z melisą? Popatrz na doz. Albo magnez? Niedobory magnezu sprawiają, ze jesteśmy bardziej podatni na stres.

Aniela34
    Guest

apteka

Cytat Napisał emska Zobacz post
    bez recepty najlepszy nervomix control, jest niedrogi i skuteczny. Mnie wycisza, nie myslę w kółko o problamch w pracy, łatwiej się uspokajam, jest ziołowy i nie uzależnia a tego się najbardziej bałąm przed stosowaniem tego tyupu tabletek i też dosyć szybko działa. Noszę nawet do pracy te tabletki, jak mnie szef wnerwi są jak znalazł
    Ja ostatnio na doz on line zamawiałam, nie pamiętam dokładnie ale wydaje mi się, ze była promocja.Ogólnie zamawiam co jakiś czas przez aplikację to zawsze mi się trafi coś w promocyjnej cenie.

Grażżyna
    Guest
    To obczaj nervox z dozu. Jeżeli chodzi o uspokajacze to na mnie działa rewelacyjnie, bo ma dobry skład. A tym się te wszyskie środki różnią. Wspólną mają melisę, a potem różne zestawy innych ziół i minerałów. Choć niektórzy wolą herbatki. Też dobre wyjście.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    A czy koniecznie musisz brać leki? Czy nie lepiej byłoby skorzystać z zabiegów?
    Skąd jesteś?
    Sama mogę Ci polecić na zabieg czaszkowo krzyżowy
    Wykonywany jest w gabinecie osteopatii w Krakowie. Musiałabyś sie zorientować gdzie wykonują te zabiegi w Twoim mieście. Pani terapeutka stymuluje głowne punkty organizmu czym uwalnia energię. MI pomogło to bardzo z nerwami, nadpopudliwością oraz bezsennością. Okazało się,że te wszystkie problemy miały związek ze schorzeniem kręgosłupa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-08-19 o 17:01

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Też odradzałbym leki stres jest czymś, z czym trzeba sobie świadomie poradzić. Leki mogą tylko pogorszyć sprawę. Dobrze jest zadbać o odpowiedni poziom serotoniny. Polecam ćwiczenia joga dla początkujących byłaby dobrym rozwiązaniem, korzystam w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony. Czuję o wiele więcej energii, też pewność siebie poszybowała w górę, a co za tym idzie rzadziej odczuwam stres. Co Ty na to? Może warto spróbować?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-08-19 o 17:01

elemilii
    Guest
    Mi pomaga po prostu melisa, w domu sobie wypijam ciepłą herbatkę, a poza domem w razie czego mam ekstrakt w tabletkach
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-10-19 o 17:50

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Rok temu mniej wiecej o tej samej porze przezywalam na prawde ciezkie czasy dla mnie i mojego mena..
    robilam mu awantury o wszystko..i o nic.. nic nie moglam jesc.. w pracy bylam klebkiem nerwow.. najpierw, ze mam za duzo czasu.. a innym razem, ze nie mam co robic..
    sama z soba nie moglam wytrzymac..no i moj men tez ze mna nie wytrzymal..
    rozstalismy sie.. troche zastanowilam sie nad soba..
    chodzilam na silownie, saune, bralam witaminy pilam duzo melisy i nic..
    az wkoncu poszlam na joge
    prowadzila go starsza kobietka.. ktora juz swoim glosem baardzo mnie wyciszala..
    chodzilam od stycznia do czerwca..
    w tym czasie zauwazylam w sobie duzo zmian.. dystansu..
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-11-19 o 19:52

Winiusz
    Guest
    Mega jest nervox z doz.pl. Ma dobry skład oparty na melisie. Mnie bardzo pomógł po stracie pracy, a byłem kłębkiem nerwów. No i jeszcze jedna zaleta, że nie otumania.

UlaUlas
    Guest
    Ja sobie zawsze tylko melisę zamawiałam, hmmm muszę spróbować. Zaraz odpalę aplikację, jak szybko zamówię to jutro kurier będzie u mnie. Zadziwiająco szybką mają tą dostawę, kiedyś zamawiałam w różnych aptekach, ale nigdzie tak szybko nie wysyłali jak w doz.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości