+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Nie zarejestrowany
    Guest

Zmarszczki na szyi

Witam, jakie zabegi można wykonać na poziome zmarszczki szyi tzw naszyjnik wenus? Dodam że mam 29 lat i od pewnego momentu zauważyłam stale poszerzające się nieestetyczne kreski!

Nie zarejestrowany
    Guest

hej

moze jakiś krem ci pomoze

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moja mama robiła zabieg z nićmi PDO na skórę twarzy i szyi, super naturalny efekt, który otrzymuje się do 2 lat. Idź na konsultację do dr. Magdaleny Tyc Tyki z MTTEstetica, ona szkoli z nici i sama wykonuje zabiegi. Często ma na nici promocje: .mttestetica.pl/promocje/przywitajpiekniewiosne/.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-08-18 o 20:13

Nie zarejestrowany
    Guest

zmarszczki

Na zmarszczki polecam zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , który obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi z kwasem hialuronowym, nićmi, mezoterapię, botox. A tak na co dzień polecam stosować kremy medyczne, są one mocniej skoncentrowane oraz dobiera je specjalista do typu cery oraz problemu skórnego.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-08-18 o 20:15

Anna Rabsztyn
    Guest
    Albo zabiegi z kwasem hialuronowym. Np z wykorzystaniem Restylane Skinboosters. Wiem, że preparat jest wykorzystywany głównie do regeneracji skóry po lecie albo w okresie zimowym, kiedy skóra stacje się przesuszona przez centralne ogrzewanie. Może zobaczy, poczytaj na ten temat Na fb bardzo dużo o tym dziewczyny pisza na grupach

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam uważac na słonce. Sama dość mocno się swego czasu opalałam oraz zauważyłam, że na dekolcie niestety ale robią sie zmarszczki oraz bruzdy. I to wszystko jest spowodowane właśnie działaniem słońca. Aktualnie staram się stosować krem zanim wyjde na słonce. Kosmetolodzy zalecają właśnie cos takiego.

Zdecydowałam sie również na cykl zabiegów mezoterapii igłowej
    skóra jest odżywiona
    bardziej nawilżóna
    oraz wyglada o wiele młodziej

Karolina Karpowicz
    Guest
    Wiem też, ze są zabiegi z Restylane Skinboosters, które również wykonuje się w okolicy szyi, ale jak to wygląa w praktyce to nie mam bladego pojęcia. Ja owszem miałam wypełniane zmarszczki preparatem Restylane. A to to pierwsze to znam jako z nawilżania skóry.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    A ja polecam zabieg dermapenem. Urządzenie przypomina swoją wielkością i formą długopis, którego głowica pokryta jest mnóstwem malutkich igiełek. Za ich pomocą do skóry wprowadza się odpowiednio dobrane składniki odżywcze. W ten sposób na skórę działa się nie tylko poprzez składniki aktywne, ale też poprzez pobudzenie jej procesów regeneracji, które powstają w wyniku mechanicznej stymulacji.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 13:38

Marzanna Opalska
    Guest
    Najlepiej jakiś zabieg z kwasem hialuronowym No tak mi sie wydaje,
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 13:38

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości