+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Meszka
    Guest

...

Tu się zgodzę, że leczenie jest jak najbardziej potrzebne ponieważ nieleczone kłykciny mogą prowadzić do poważniejszych chorób. W początkowym stadium lekarze przepisują leki p/wirusowe oraz specjalne maści jeśli to nie pomaga potrzebny jest zabieg wymrażania ciekłym azotem. Ja taki zabieg przechodziłam w zeszłym roku w wilmedzie - wykonywał go doktor Ciszewski. Jeśli zależy Ci na dyskretnym lekarzu i intymnej atmosferze w gabinecie to polecam-nie ma lepszego miejsca ani lekarza. Od tego czasu mam spokój z kłykcinami.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Oslo
    Krem na kłykciny kończyste - https://www.121doc.com
    Ostatnio edytowane przez golenp ; 18-01-18 o 08:33

Nie zarejestrowany
    Guest
    Miałem w środę operację kłykcin kończystych na odbycie i w kanale odbytu przy pomocy elektrokoagulacji. Dziś jest 5 dzień po operacji. Przeżywam straszny ból przy wypróżnieniach po oddaniu stolca leże godzinę na łóżku bo tak strasznie mnie boli. Czy to normalne ? Ile jeszcze będzie tak strasznie boleć ? Co mam robić da się coś z tym zrobić bo strasznie cierpię. Proszę o pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest
    przecież hpv da się wyleczyć

tyria
    Guest
    Tak, to prawda, ja stosowałam przez kilka miesięcy żel papilocare i wygląda na to że pozbyłam sie tego wirusa bo teraz cytologia mi wyszła idealna

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości